Rujos nustatymas ir sveikatos valdymas - Žemtiekimas

Rujos nustatymas ir sveikatos valdymas

CowScout ant kaklo ir kojos
Produktyvūs sveikų karvių laikai CowScout patikimai parodo geriausią laiką sėklinimui. Patogios signalų funkcijos užtikrina, kadnepraleisite aktyvumo ataskaitų. Nesvarbu, ar daviklis ant karvei kaklo, ar ant kojos, CowScout sistema prižiūri ją dieną ir naktį: sensorius stebi gyvulio judėjimą visą laiką ir praneša apie išmatuoto aktyvumo pasikeitimus antenų ir procesorių pagalba dažnais, reguliariais intervalais. Sistema tuomet išnalizuoja duomenis. Ji parodo individualių gyvulių aukšto aktyvumo laikotarpius. Tai sudaro puikų pagrindą sėklinimo valdymui! CowScout galima kaip atskira sistema arba su prijungimu prie bandos valdymo programos.
CowView
CowView
Išmanusis mobiliojo bandos valdymo būdas
Didelių bandų priežiūra iš darbuotojų reikalauja nuolatinio žinojimo apie kiekvieno gyvulio būklę. GEA CowView yra išmanioji monitoringo sistema, kuri nuolat nenutrūkstamai kaupia duomenis apie kiekvieno gyvulio buvimo vietą sensorių tvarte ir CowView kaklo daviklių pagalba. CowView įvertina įprastai atskiram gyvuliui būdingus judėjimo ar elgesio pasikeitimus ir sukuria atitinkamus įspėjimus Jūsų išmaniajame telefone, planšetėje ar asmeniniame kompiuteryje. Individualaus gyvulio nuolatinis lokalizavimas yra įmanomas dėl kiekvienos karvės pozicijos ir elgesio stebėsenos realiuoju laiku. Optimizuokite reprodukcijos ciklą ir tuo pat metu taupykite darbo laiką ir išlikite lankstūs!
antkaklo
Rescounter III
Rujos sargas kas 2 valandas Aukšti reprodukcijos rodikliai yra esminiai pelningai pieno gamybai, Su DairyPlan C21 ir naujuoju Rescounter III davikliu, GEA dar labiau patobulino savo tikslųjį rujos nustatymo įrankį. Rescounter III, turintis nedylantį judėjimo sensorių, parodo gyvulio aktyvumą kas 2 valandas, todėl rujos požymiai gali būti patikimai nustatyti ir parinktas geriausias laikas sėklinimui.
PDFmygtukas