Gyvulių pavarytuvai ir atskyrimas - Žemtiekimas

Gyvulių pavarytuvai ir atskyrimas

Didesnis primilžis su mažiau pastangų
Gyvulių pavarytuvai užtikrina, kad karvės greitai įeina į melžimo vietą ir sumažina žmonių poreikį. Tai supaprastina darbą ir tuo pat metu padidina melžimo aikštelės našumą. Profesionali gyvulių selekcijos sistema yra raktas į ūkio sėkmę.

CowMander 007/015 ir 600/700
Patikimas ir švelnus gyvulių nukreipimasGEA peržiūrėjo „stumiančių vartų“ koncepciją ir daugiau dėmesio skyrė karvių komfortui ir darbo efektyvumui. To rezultatas – CowMander pavarytuvų serija nukreipia karves į melžimo vietą be streso ir palaiko švarą palaukimo aikštelėje. Nesvarbu, kokio tipo melžimo aikštelė, tvirti, draugiški gyvuliams pavarytuvai yra lengvai valdomi automatikos pagalba. CowMander serija padeda karvėms surasti teisingą kelią.

Gyvulių pavarytuvai ir atskyrimas
AutoSelect 3000 SA/3000/5000
…ir kelias suplanuotas
Atidi gyvulių apžiūra ir gydymas yra esminis reikalavimas sveikai ir produktyviai bandai. GEA siūlo skirtingas sistemas, kurios gali automatiškai atskirti atskirus gyvulius ar jų grupes efektyviai, greitai ir patikimai. AutoSelect vartų pagalba taupomas brangus darbo laikas. Sumontuoti, pavyzdžiui, po išėjimo iš melžimo aikštelės, jie individualius gyvulius nukreipia reikiama selekcine kryptimi. Paprastas naudoti elektroninis gyvulių atpažinimas (su ar be jungties su melžimo valdymo sistema DMS21) užtikrina, priklausomai nuo numatyto tikslo, kad gyvulys greitai ir patikimai atskiriamos nuo likusios bandos.
autoselect
PDFmygtukas