Šėrimo įranga

Nuo pašarų paruošimo iki šėrimo vietos įrengimo bei švaraus geriamo vandens patiekimo – GEA gali pasiūlyti aukštos kokybės įrangą. Belieka tik pasirinkti iš didelės gausos girdyklų, šėrimo atitvarų ir tvorų, šėryklų ir pašaro dozavimo įrenginių!

FRone
Užtikrina, kad karvės visada turi pašaro FRone yra visiškai automatinis pašarų pristūmimo robotas. Tinka ūkiams iki 2000 karvių ir yra tvirtas bei našus. FRone pristumia pašarus pagal iš anksto nustatytus laiko parametrus, tai užtikrinant, kad karvės visuomet turi prieigą prie pašaro ir suteikiant joms galimybę pačioms nusistatyti norimus ėdimo laikus. Tai sukuria ramesnę ir taikesnę aplinką bandoje. FRone taip pat taupo darbuotojų laiką ir padidina pašarų dalinimo lankstumą.
FRone
Watermaster ir Watermatic
Girdyklos su pašildymu sėkmingai pieno gamybai.
Watermaster ir Watermatic
Twist&Lock
Draugiškos gyvuliams fiksavimo tvoros su papildomomis galimybėmis.
Twist&Lock
DairyFeed C
Optimali koncentratų šėrimo stotelė.
DairyFeed C
Laikymas, maišymas ir dalinimas puikiai suderintais komponentais
Svarbią automatinių šėrimo sistemų dalį sudaro įvairūs komponentai, skirti pašarų laikymui, dozavimui ir maišymui: GM17, GM20, GM23 ir MM8 siloso talpos įvariems ūkių dydžiams, MVM stacionarios pašarų maišyklės, skirtos optimaliam stambiųjų ir sultingųjų pašarų sumaišymui ir (jei reikia) smulkinimui bei ritinių išardymui, įvairūs Belt Conveyor transporteriai pašarų pakrovimui ir iškrovimu.
Mix&Drive
Platus pašarų dalintuvų pasirinkimas Mix&Drive siūlo išties platų pašarų dalintuvų asortimentą. Plačių komplektavimo galimybių
dėka, galime nesunkiai patenkinti kliento poreikius. Mix&Drive išskirtinė savybė – specialiai suprojektuotų maišymo sraigtų dėka maišymo metu išlaikoma pašarų struktūra. Mix&Drive iš Faresin – 34 aukštos kokybės pašarų dalintuvai, kuriuos galima komplektuoti pagal individualius ūkio pašarų tiekimo ypatumus ir tvarto technologiją. Susisiekite su GEA konsultantu, kuris padės parinkti tinkamą Mix&Drive modelį.
Mix&Drive
PDFmygtukas