Automatinis šėrimas

Geresniam pelningumui, gyvulių sveikatai ir laiko taupymui. GEA siūlo inovatyvias automatinio pašarų tiekimo sistemas. Tvirtos, našios ir
taupančios laiką – tik kelios savybės, apibūdinančios mūsų įrangą. Optimalus pašarų sumaišymas, svėrimas ir paskirstymas bei darbo ir laiko sąnaudų sumažinimas ženkliai prisideda prie pelningos pieno gamybos.

MixFeeder su WIC
Tikslus ir efektyvus grupių šėrimas su išmaniąja WIC sistema MixFeeder yra visiškai automatinė šėrimo sistema, kuri sumaišo pašarus pagal karvių grupes ir tiksliai išdalina šviežiai sumaišytą pašarą iš anksto nustatyta tvarka ištisą parą. Tai įgalina kiekvieną karvę visiškai išnaudoti savo potencialą, tuo pat metu suteikiant laiko bandos valdymui ir kitoms veikloms.
MixFeeder su WIC
Mix&Carry su WIC
Automatinė kompiuteriu valdoma šėrimo sistema Mix&Carry yra patikima automatinė šėrimo sistema, išlaisvinanti nuo gyvulių šėrimo darbų pradedant atskirų stambiųjų ir sultingųjų pašarų porcijų svėrimo, koncentratų ir mineralų bei kitų priedų įterpimo maišymo metu ir baigiant sumaišyto davinio išdalijimu tvarte. Išmanioji WIC sistema užtikrina efektyvią sąsają tarp šėrimo įrangos ir atskirų gyvulių grupių.
carry
FreeStallFeeder
Optimalus pašarų patiekimas gyvuliams lemia aukštą pieno kokybę Ant bėgio montuojamas šėrimo vagonėlis patiekia gyvuliams tiksliai atmatuotą pašaro kiekį iš stacionarios maišyklės arba siloso talpos ir taupo laiką ir darbo sąnaudas kasdien. Sistemai nereikia daug erdvės, todėl ji taupo ir vietą tvarte. Planuokite ūkio plėtrą su FreeStallFeeder!
FreeStallFeeder
Belt Feeder
Visi geri dalykai ateina “iš viršaus“ Belt Feeder dažnai yra pirmasis žingsnis į automatinį šėrimą – nedidelis, bet lankstus sprendimas su privalumais: juostinio konvejerio kombinacija su pajungiamu pašaro dalinimo kreipikliu leidžia dalinti pašarą keletą kartų per parą nedidelėmis porcijomis skirtingoms gyvulių grupėms. Ši sistema veikia patikimai ir tiksliai, todėl karvės mėgaujasi jos darbo rezultatais!
Belt Feeder
WIC – visa reikalinga informacija, nesvarbu kur esate
Nors visa automatinio šėrimo sistema dirba automatiškai, WIC (Wireless Integrated Control – bevielis integruotas valdymas) programinė įranga, pasiekiama kompiuteriu, išmaniuoju telefonu ar planšete, nuolat informuoja vartotoją apie įrangos veikimą ir būklę. Kur bebūtumėt.
Mix&Carry su WIC
PDFmygtukas