Skreperių sistemos ir robotai - Žemtiekimas

Skreperių sistemos ir robotai

Geras higienos standartas tvarte reiškia mažesnę infekcijų riziką, užkerta kelią nagų ligoms ir mastitams, užtikrina gyvulių gerovę.
Švarūs vaikščiojimo takai yra būtina sąlyga pažangiame pieno ūkyje.

Skreperių sistemos – optimizuotas asortimentas kiekvieno poreikiams Švarios ir sausos grindys palaido laikymo tvarte yra viena iš pagrindinių sąlygų. GEA siūlo aukštos kokybės, saugias,
lengvai sumontuojamas skreperių sistemas, pasižyminčias ilgaamžiškumu. Nesvarbu, norite grandininio, trosinio ar hidraulinio skreperio – suprojektuosime pagal poreikį ir sąlygas, pasiūlysime optimalų variantą.

Skreperių sistemos ir robotai
SRone ir SRone+
Ideali tvarto higiena. Stiprus, judrus, patikimas, išmanus – robotas skreperis valo tvartą taip dažnai, kaip norite. Greitai matomas efektas: sveikos nagos ir švarūs tešmenys supaprastina bandos valdymą. Populiarusis SRone gali nuvalyti iki 8000 kv. m per dieną – optimalus sprendimas šeimos ūkiams su standartiniu išdėstymu. Didesniems tvartams su grotelinių grindų paviršiumi iki 12000 kv. M kasdieniam valymui arba norint išvalyti sudėtingesnio išplanavimo tvartus su personalizuotais maršrutais – programuojamas SRone+ su multifunkciniu valdymu yra idealus pasirinkimas, norint patikimai palaikyti gerą tvarto higieną.
SRone ir SRone+
PDFmygtukas