Siurbliai Anaergia - Žemtiekimas

Siurbliai Anaergia

Siurbliai yra mūsų pagrindinio asortimento dalis nuo 1992 m. Visi mūsų patvarūs modeliai suprojektuoti taip, kad darytų tai, kas jiems priklauso, net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis: siurbti, siurbti, siurbti. Ir tai dar ne viskas. Kad būtų galima saugiai ir kontroliuojamai transportuoti vamzdžiais ypač tirštas ir daug pluoštinių medžiagų turinčias terpes, tokias kaip srutos ar degazuotas substratas biodujų gamybos įmonėse, mūsų siurbliai (4000 serijos) dar ir plėšo bei smulkina.
Atsižvelgiant į jų konstrukcijos ypatybes, mūsų siurbliai atsparūs pašaliniams objektams, pasižymi įspūdingai mažomis priežiūros išlaidomis ir sumažina eksploatavimo ciklo sąnaudas, su ypatingai maža

gedimo tikimybe. Tai lemia alyvoje panardinti, daugiaguoliai pavaros velenai, veleno slydimo žiedo sandariklis su alyvos talpa, apsaugai sukantis be skysčio, taip pat specialiai suprojektuotas spiralinis korpusas sumažinantis kimšimąsi.

Mūsų siurblių serijos yra su įvairių tipų pavaromis, be to juos galima naudoti ir dideliame rezervuaro gylyje.

Konfigūracija visada parenkama individualiai, pagal atitinkamos panaudojimo srities reikalavimus. Tokiu būdu užtikriname, kad pasirinktas siurblys ne tik dirbtų optimaliu našumu, bet ir įspūdingai ilgai tarnautų.