Tradicinis melžimas - Žemtiekimas

Tradicinis melžimas

Tradicinis melžimas

Galite pasirinkti iš grupinių arba karuselinių melžimo aikštelių. Aukštas našumas, profesionalus operatorių darbas ir augantis produktyvumas yra mūsų nuolatiniai prioritetai. Taip pat nepamirštame ir dėmesio karvių komfortui. Priklausomai nuo poreikio, galime patiekti melžimo centrus tie didelėms, tiek mažoms bandoms, ganomoms ir laikomoms tvartuose, su galimybe išplėsti ir moduline technologija (galima rinktis skirtingus melžtuvus, valdymo terminalus ir komplektuoti papildomas funkcijas).

Karuselė AutoRotor PerFormer Plus

Nuo 24 iki 80 melžimo vietų – AutoRotor PerFormer Plus siūlo daug galimybių. Ar esate šeimos valdomas ūkis, ar investuotojas, vidutinio dydžio ar didelis ūkis, lankstus karuselės dizainas reiškia, kad jos dydis ir automatizavimo lygis pritaikomas pagal Jūsų poreikius – mažinant darbo ir personalo kaštus, pritaikant melžimo procesą pagal Jūsų norus ir užtikrinant ekonomišką darbą dviems ir daugiau melžimų per parą. AutoRotor PerFormer Plus yra keleto skirtingų galimybių kombinacija, pvz.:
• PosiGuide: pozicionavimo ranka greitam aparato uždėjimui
• PosiForm: pozicionavimo ranka ergonomiškam ir higieniškam aparato sureguliavimui po karve
• karvės pozicionavimo rėma 2-am ratui (ilgai melžiamoms karvėms)
Patikimos karuselės optimizuota „Plus“ karta daro PerFormer dar patikimesnę nei kada nors anksčiau – dalinai surinkta gamykloje ir dar tvirtesni pavaros komponentai užtikrina dar ilgesnį tarnavimo laiką.

Karuselė AutoRotor Magnum 40

Su AutoRotor Magnum 40 Jūs gaminsite aukščiausios kokybės pieną lengviau ir efektyviau. Gyvulininkystės specialistai ir melžimo operatoriai visame pasaulyje vertina šios vidinės karuselės komfortą tiek darbuotojams, tiek karvėms.
Tiek Feeding (F), tiek EasyEntry (EE) ar SingleFlow (SF) AutoRotor Magnum 40 versija pasižymi neprilygstamomis savybėmis – optimaliu gyvulių pozicionavimu ir lengvu valdymu 16-40 vietų karuselėje. Patogi darbo vieta – optimalus 40° kampas suteikia lengvą priėjimą prie gyvulio ir gerą tešmens matomumą. Kiti privalumai – lengva sistemos priežiūra, paprastas plovimas ir lengvas patekimas į darbo vietą – sumažina operatoriaus darbo apimtį. Geriausias komfortas gyvuliams – draugiška gyvuliams aikštelė laukia karvių. Lenktos pertvaros palengvina įėjimą į melžimo vietą. Daug judančių dalių buvo pašalintos tobulinimo metu, taip sumažinant galimą gyvulio susižeidimo riziką.

Karuselė AutoRotor Magnum 90

AutoRotor Magnum 90 suteikia didžiausią komfortą tiek darbuotojams, tiek karvėms, taip pat siūlo optimizuotą melžimo procesą.
Maksimalus komfortas darbui: melžimo aikštelės rėmas suteikia didžiausią saugumą darbuotojui ir gerą karvės matomumą. PosiControl melžtuvo pozicionavimo ranka padeda aparato uždėjimo ir pačio melžimo metu, sumažina darbo krūvį, pagerina melžimo rezultatus ir našumą.
Maksimalus gyvulio komfortas: atviras draugiškas melžimo vietų išdėstymas ir lenkti komponentai įgalina gyvulius įeiti ir išeiti iš platformos greitai ir noriai.

”Eglutės“ tipo aikštelė Global 45

Komfortiška. Lanksti. Greita.
Global 45 „eglutės“ tipo meimo aikštelė užtikrina komfortišką ir sklandų melžimo procesą – tiek darbuotojams, tiek karvėms. Global 45 galima nuo 2 x 6 iki 2 x 40 melžimo vietų, taip pat kaip vienpusė aikštelė – ideali bet kokiam bandos dydžiui. Jei Jūsų banda didėja, galima lengvai išplėsti esamą aikštelę papildomų modulių pagalba. Patogus įėjimas ir greitas išėjimas daro Global 45 viena “greičiausių” ir našiausių melžimo aikštelių.

”Eglutės” tipo aikštelė EuroClass 800/850

Vietą ir laiką taupanti 800/850 „eglutės“ tipo aikštelė siūlo konstrukcija paremtą efektyvumą be konkurencijos. EuroClass 800/850 yra tikra vietos taupymo lyderė – 800/850 mm plotis suteikia pakankamai erdvės gyvulio stebėjimui ir lengvam aparato uždėjimui tarp galinių kojų – tai galioja visiems šio dydžio aikštelių rėmams. Draugiškas gyvuliams laisvo stovėjimo rėmas garantuoja ergonomišką ir optimalią darbo vietą su mažais atstumais tarp gyvulių.

”Eglutės” tipo aikštelė EuroClass 1200

Efektyvus ir lankstus melžimas – ši koncepcija pavertė EuroClass 1200 „eglutės“ tipo aikštelę tikra klasika: viskas veikia sklandžiai ir be streso. Dosnus 1200 mm modulinis dydis suteikia daug erdvės gyvulio stebėjimui ir ergonomišką darbo vietą. Lengva prieiga prie tešmens ir mažesnis (priklausomai nuo aikštelės komplektacijos) darbo krūvis yra tik keletas tarp daugelio kitų šios melžimo aikštelės privalumų.

”Eglutės” tipo aikštelė EuroClass 800 RE ir 1200 RE

Du žodžiai apibūdinantys didelį privalumą: Greitas išėjimas (angl. „Rapid Exit“). Efektas: gyvulių išėjimas „turbo greičiu“, taupantis darbo laiką ir didinantis efektyvumą. Greitas karvių išėjimas gali sumažinti gyvulių apsikeitimo laikus iki 50%. Tai sutrumpina gyvulių laukimo laikus ir padidina našumą iki 15%. Priekiniai vartai, turintys draugišką gyvuliui išlenktą formą (EuroClass 1200 RE – ir integruotą indeksavimą), pagreitina ir palengvina gyvulių pozicionavimą. Kitas privalumas – kintamas krūtinės rėmo aukštis, kurį galima reguliuoti pagal skirtingas karvių veisles. Dar daugiau, laisvo stovėjimo melžimo aikštelės rėmas (pasirinktinai EuroClass 1200 RE) yra į komfortą orientuota ir darbą taupanto konstrukcija.

„Šonas prie šono“ aikštelė Global 90i

Aukščiausia komforto ir našumo klasė“
Garantuotas tiek melžėjų, tiek karvių komfortiškas melžimo procesas be streso. Tai yra principas, kuriuo remiantis sukurta Global 90i aikštelė. Kompaktiškas dizainas suteikia galimybę su šia melžimo aikštele taupyti vietą. Ji siūlo komfortišką erdvę bet kokios veislės karvėms ir trumpus vaikščiojimo atstumus darbuotojams melžimo metu visų dydžių aikštelės variantams.

Melžtuvas ApolloIQ

Melžimas, vilgymas, tarpinė dezinfekcija – viskas viename: ApolloIQ suderina IQ melžimo aparato privalumus su automatinės spenių priežiūros ir tarpinės dezinfekcijos nauda. Tai reiškia, kad melžimas, vilgymas ir melžtuvo dezinfekcija vyksta vienas paskui kitą.
Automatizavimas leidžia pagerinti pieno kokybę, sumažinti darbo sąnaudas pieno gamyboje, palengvinti ir standartizuoti melžimo procesą ir tiksliau kontroliuoti vilgiklio sunaudojimą. Atėjo tinkamas laikas pažangiai vilgymo ir tarpinės dezinfekcijos technologijai. Vilgiklis automatiškai padengia spenius Apollo melžiklių pagalba prieš juos nuimant nuo karvės ir kiekvienas melžtuvas iškart dezinfekuojamas po kiekvieno melžimo. Ar nauja įranga, ar atnaujinama esama aikštelė, Apollo sistema tinka bet kuriai iš esančių GEA melžimo aikštelių.

AutoRotor PerFormer Plus

EuroClass

Global 90i

ApolloIQ

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į savo regiono vadybininką:

GEA žemėlapis 2020