Automatizuotas melžimas

Automatizuotas  melžimas

Susipažinkite su pažangiomis GEA automatinio melžimo technologijomis.
Mūsų šiuolaikinės melžimo sistemos padeda įvairių dydžių ūkiams visame pasaulyje pasiekti tvarią, pelningą pieno gamybą ir padidinti primilžius. GEA automatinė melžimo sistema užtikrina aukščiausią pieno kokybę, padidina bandos produktyvumą lengvai ir patogiai. Moderni darbo vieta pasižymi pažangiomis funkcijomis, kurios leidžia valdyti bandą greitai, paprastai ir efektyviai kiekvieną dieną. Jūsų rezultatai gerėja dėl mažai priežiūros reikalaujančios technologijos, dirbančios ištisą parą. Mūsų aptarnavimo sprendimai padidina įrangos ūkyje našumą.
Dar vienas privalumas Jums – sutaupytas melžimo laikas, kurį galima panaudoti kitiems darbams arba veikloms. Mūsų ypač efektyvi įranga dirba ekonomiškai, padėdama Jums sumažinti energijos, išteklių ir priežiūros kaštus. Šios įrangos savybės sukuria papildomą naudą pasirinkus GEA automatines melžimo sistemas.

Dairy ProQ

Automatinė melžimo karuselė DairyProQ, skirta dideliems ūkiams
GEA DairyProQ automatinė melžimo karuselė atveria iki šiol nematytas galimybes efektyviai melžti bandas nuo 500 karvių. Galimos variacijos nuo 28 iki 80 melžimo vietų leidžia pamelžti nuo 120 iki 400 karvių per valandą ir tam reikalingas tik vienas procesą prižiūrintis operatorius. Privalumai:
• Minimalios prastovos: serviso sutartis užtikrina geriausią įrangos veikimo patikimumą
• Skaidrūs kaštai: planuokite savo išlaidas tiksliai
• Saugumas: apsisaugokite nuo neplanuotų remonto kaštų
• Lankstumas: pasirinkite geriausiai tinkantį garantijos laikotarpį (2, 3, 4 ar 5 metai)

Monobox

Unikaliai efektyvus: dėmesys gyvulių sveikatai ir darbo našumui
GEA Monobox suteikia pieno gamintojams didžiausius automatinio melžimo privalumus aptarnaudamas iki 70 karvių viena vieta. Tai taupo darbo sąnaudas, kurias galima lanksčiai ir efektyviai paskirstyti kitiems darbams. Modernus ir funkcionalus Monobox dizainas, didelis liečiamas ekranas ir išskirtinė ergonomika iš esmės palengvina duomenų monitoringą, o jo rankinio melžimo ir valdymo funkcijos padeda darbe su specialiųjų poreikių turinčiomis karvėmis.

Monobox melžimo modulis gali būti integruojamas į Jūsų pasirinktą tvarto technologijos koncepciją. Kompaktiškas, atviras modulis suteikia erdvės ir komforto kiekvienam gyvuliui, tokioje ramioje ir patogioje vietoje karvės greita pripranta prie šėrimo, poilsio ir melžimo ciklų. Pasirinktinai diegiama vartų sistema nukreipia karves su specialiaisiais poreikiais į tam skirtas tvarto sekcijas darbui su jomis. Su Monobox pagalba kasdieniai bandos valdymo darbai atliekami per itin trumpą laiką.

ApolloSystem

Automatinio vilgymo ir dezinfekcijos sistema GEA ApolloSystem yra saugi – pienas niekada neturi kontakto su vilgymo ir dezinfekcinėmis medžiagomis – tai patvirtinta nepriklausomais tyrimais. Šalia pieno kokybės, Apollo sistema taipogi padeda pagerinti tešmens sveikatingumą: tolygus vilgymas ir tarpinė aparato dezinfekcija užkerta kelią patogenams ir infekcijoms plisti. Sistema tinkama tiek tradicinei, tiek automatinei melžimo sistemai. Ji atlieka vilgymo, melžiklių ir melžtuvo plovimo ir dezinfekcijos funkcijas. Automatinėse melžimo sistemose ji taip pat apima spenių plovimo procesą.

GEA robotizuoto melžimo įranga

Dairy ProQ

Monobox

ApolloSystem

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į savo regiono vadybininką:

GEA žemėlapis 2020