Higiena ir eksploatacinės medžiagos - Žemtiekimas

Higiena ir eksploatacinės medžiagos

Higiena ir eksploatacinės medžiagos

Gyvuliams ir įrangai
Visiems klientams, kuriuos GEA aptarnauja visame pasaulyje, sudarytas pilnas tvartų ir gyvulių higienos produktų asortimentas. Kaip įmonė gamintoja, GEA gali pasiūlyti patikrintos kokybės, veiksmingus ir efektyvius rankinės ir profesionalios higienos produktus.
GEA gyvulių higienos produktų asortimentas užtikrina nepriekaištingą priežiūrą ir tešmens sveikatą. Nuo tešmens, nagų priežiūros priemonių iki guoliaviečių kreikimo produktų – mūsų specialistai padės Jums išsirinkti tinkamus produktus pagal situaciją ūkyje ir patars, kaip ir kada juos naudoti. Nesvarbu, ar įrangos, ar gyvulių priežiūrai reikalingas produktas – mes siūlome pilną sprendimų spektrą.

Gyvulių, tešmens ir nagų higiena
Geriausia forma gyvuliams.
Gyvulių higienos produktai iš GEA padės pasiekti geriausią tešmens sveikatą ir priežiūrą – esminę sąlygą aukštam produktyvumui.

Gyvulių higiena tvarte – greitas ir švarus kreikimas
ZorbiSan Plus užtikrina švaresnes ir sausesnes guoliavietes bei vaikščiojimo takus, sumažina bakterijų dauginimąsi ir kvapą tvarte.

Tešmens higiena – tešmens sveikata svarbiausia
Tešmens švara prieš melžimą ir dezinfekcija po melžimo yra itin svarbūs faktoriai žemo bakterinio užterštumo pienui pagaminti. GEA siūlo itin gausų pasirinkimą produktų, skirtų tešmens priežiūrai ir melžimo higienai: Derma tešmens popierių ir pašluostes, putas prieš melžimą, Lux, Senso ir Salvo serijos produktus vilgymui ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu.

Nagų higiena – tvarte laikomoms karvėms
Sveikos nagos ženkliai prisideda prie karvių produktyvumo ir sveikatingumo. Nagų higienos produktai ir vonelių sistema iš GEA padeda palaikyti gerą nagų būklę. Rekomenduojame PedicoPre pirminiam nagų plovimui pirmoje vonelėje ir PedicoSan nagų dezinfekcijai antroje vonelėje.

Melžiate karve tradicine įranga, bet nenorite naudoti rankinio vilgymo?
Palikite vilgymą spenių priežiūros sistemai Spray2Go – ji automatiškai vilgikliu apipurškia kiekvieną karvę po melžimo.

Taupantiems laiką – nagų vonelių sistema PediCuRx plauna ir dezinfekuoja nagas tuo pačiu metu. Tai yra išskirtinė automatizuota nagų vonelių ir nagų higienos produktų dozavimo technologija.
Patalpų ir įrangos plovimo technologijos
Įrangos vidus ir paviršiai – tinkamai išplauti
Viskas, ko reikia palaikyti gerą higienos lygį ant vidinių ir išorinių įrangos paviršių
Melžimo ir pieno aušinimo sistemų plovimo lyderis
GEA specialiai sukurta melžimo ir pieno aušinimo linijų ir kitų vidinių paviršių plovimo produktų linija Circo užtikrina įrangos švarą ir ilgaamžiškumą bei aukštą pieno kokybę. Rūgštiniai ir šarminiai plovikliai, naudojami pakaitomis, yra efektyviai išplauna ir dezinfekuoja įrangos vidinius paviršius, nedarydami žalos guminėms ir silikoninėms dalims.

Svarbu ne tik vidiniai paviršiai
Įrangos išorinių paviršių plovikliai efektyviai pašalina organines ir mineralines apnašas . AgroClair linijos rūgštinis ir šarminis produktai tinkami naudoti išorinių melžimo įrangos, melžimo ir palaukimo patalpų, pertvarų ir kt. paviršių plovimui. Panaudojus, susidaro plona apsauga, neleidžianti naujoms apnašoms tvirtai prikibti prie paviršių. Naudojami su žemo ir aukšto slėgio plovimo įranga ir specialiu antgaliu, sudarančiu putas – užpurkškite, leiskite suveikti, nuplaukite vandeniu. Paprasta, greita, efektyvu!

Energiją taupančios patikimos plovimo technologijos
TurboStar, CompassPlus ar Sinetherm – automatinės plovimo sistemos iš GEA užtikrina aukščiausio lygio plovimą ir patikimumą prižiūrint su pienu sąlytį turinčius įrangos paviršius. Automatinis dozavimas taupo laiką ir plovimo medžiagas.
Pasidomėkite ir kitais mūsų siūlomais higienos produktais ir technologijomis. Klauskite patarimo serviso darbuotojų.

Brošiūros:

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į savo regiono vadybininką:

GEA žemėlapis 2020