TULIP VARIO pneumatinė sėjamoji

TULIP VARIO pneumatinė sėjamoji

„Tulip Vario  tai lengvai valdoma ir tiksli pneumatinė sėjamoji, galinti dozuoti ir paskleisti mažiausias sėklas komplektuojama su žemės dirbimo technika, kurios darbinis plotis yra iki 8 metrų. Sėjamąją galima lengvai pritvirtinti prie „Roterra“, „Multidisc“, „Multiterra“ arba „Multivator“ rotorinių kultivatorių ar diskinių skutikų. „Vario Seeder“ gali sėti smulkias sėklas, tokias kaip garstyčios ir ropės, nuo 1 kg / ha iki 80 kg / ha. Standartinė bunkerio talpa 170 litrų. Pagal užsakymą galima įsigyti 400 litrų talpos bunkerį. Visi modeliai yra komplektuojami su aprūpinti mažais žemės ūkio ar žolių sėklų išsėjimo mechanizmais, sėklų išsėjimo vamzdeliais, 8 sėklų paskirstymo plokštelėmis ir kalibravimo dėklu.

Galima rinktis iš 2 valdymo modulių: „Basic Line“ valdymas ir „Total control“ su GPS jutikliu judėjimo greičiui nustatyti. „Basic Line“ terminalas turi valdymo langą su 3 komandomis; įjungimas / išjungimas, sėklos rotoriaus įjungimas / išjungimas ir graduotas ratukas rotoriaus greičiui nustatyti. „Total control“ terminale galima keisti: sėklos normą dirbant, matyti bunkerio įspėjimą apie žemą sėklų lygį, ploto matuoklį, darbinio greičio rodmenis ir GPS funkcijas.

Tulip Vario papildoma informacija:

– Paprasta naudoti, tikslus sėklų išsėjimas.
– Vario sėjamąją galima montuoti ant „Roterra“, „Multidisc“, „Multiterra“ arba „Multivator“rotorinių kultivatorių ar diskinių skutikų.
– Tikslus išsėjimas padarguose iki 8 metrų darbinio pločio.
2 elektriniai ventiliatoriai užtikrina optimalų oro srautą.