TULIP POLYMAT pneumatinės sėjamosios

TULIP POLYMAT pneumatinės sėjamosios

„Polymat“ tai pneumatinė sėjamoji. Jos bunkerio tūris 820 litrų su 24 arba 32 išsėjimo žarnomis. Ši sėjamosji tinkamas grūdams ir sėkloms sėti nuo 1 iki 450 kg / ha (*). Standartiškai mašina turi siauro profilio noragėlius. Taip pat sėjamoji gali būti komplektuojama su viso pločio sėjos noragėliais, TDS arba HSD noragėliais. * (Taikoma tik žirniams ir pupelėms).

Sėjamoji valdoma per „EASYtronic E“ terminalą. Naudojant šį kompaktišką terminalą su spalvotu jutikliniu ekranu, sėklų išsėjimo norma gali būti automatiškai reguliuojama. Sėjamosiose esantys jutikliai ir stebėjimo sistema, sujungta su terminalu, kurio ekrane vaizduojami svarbiausi sėjamosios nustatymai. „Polymat“ pneumatinė sėjamoji gali būti sumontuota ant „Roterra“ rotorinio kultivatoriaus arba naudojama kaip atskira sėjamoji. Tai ideali mašina didelio našumo ir didelio tikslumo sėjai.

„Polymat Compact“ yra kompaktiška pneumatinė sėjamoji, kurios bunkerio talpa 400 litrų. 8 išsėjimo žarnos ir dozavimo volelis didelėms ir smulkioms sėkloms. Sėjamoji dažniausiai montuojama ant „Roterra“, „Multidisc“, „Multiterra“ arba „Multivator“. Ventiliatorius valdymas hidraulinis. Sėklų dozavimas valdomas mechaniškai su dozavimo ratuku. Atlikus paprastą kalibravimo testą, sėklų išsėjimo normą galima lengvai reguliuoti.

„Polymat Compact H“ tai pneumatinė įmontuojama sėjamoji, kurios bunkerio talpa 600 litrų su 12, 16 arba 24 išėjimo žarnomis. Su šia sėjamąja galite sėti dideles ir smulkias sėklas nuo 1 iki 200 kg / ha. Šią sėjamąją galima lengvai sumontuoti ant sulankstomo „Roterra“ rotorinio kultivatoriaus ar „Multidisc“ diskinio skutiko. Ventiliatorius valdomas hidrauliškai. Standartinėje komplektacijoje EASYtronic terminalas. Naudojant šį kompaktišką spalvotą jutiklinį terminalą, sėklų išsėjimo norma gali būti automatiškai reguliuojama. Sėjamosiose esantys jutikliai ir stebėjimo sistema, sujungta su terminal, kurio ekrane vaizduojami svarbiausi sėjamosios nustatymai.

„Polyliner“ tai pneumatinė sėjamoji su traktoriaus priekyje montuojamu bunkeriu, kurio talpa 850 litrų (F1 / F1 Eco) arba 1500 litrų (F2). Pneumatinė išsėjimo sistema užtikrina nepriekaištingą sėklų paskirstymą ir dozavimą. Sėjos norma nuo 1 iki 360 kg / ha. Dozavimas gali būti dirbant keičiamas ir smulkioms sėkloms automatiškai sumažinamas. Standartinėje komplektacijoje sėjamoji turi „EASYtronic E“ (F1 Eco) arba „EASYtronic“ (F1 / F2) spalvotą jutiklinį terminalą.

Priekinis „Polyliner“ bunkeris paprastai komplektuojamas su didelio darbinio pločio sulankstomais diskiniais skutikais ar rotorinėmis akėčiomis, norint pasiekti maksimalų našumą, kad būtų galima transportuoti kuo daugiau sėklų.

„Polymat“, „Polymat Compact H“ ir „Polyliner“ papildoma informacija”

– „Polymat“, „Polymat Compact H“ ir „Polyliner“ komplektuojama su valdymo sistema „EASYtronic“ (E). Šiame kompaktiškame terminale yra hektarų skaitikliai, žemo sėklų lygio perspėjimo sistema, matomas važiavimo ir ventiliatoriaus greitis.
Šios sėjamosios dažniausiai montuojamos ant „Roterra“, „Multidisc“, „Multiterra“ arba „Multivator“ rotorinių kultivatorių ar diskinių skutikų.
– Pneumatinis dozavimo blokas („Polymat“ ir „Polyliner“): puikus dozavimas ir paskirstymas. Dozavimo blokas reguliuoja sėklos išsėjimo normą nuo 1 iki 360 kg / ha. Dozavimo įtaisas automatiškai reguliuojamas, todėl sėklų norma gali būti reguliuojama atsižvelgiant į išsėjimo greitį.
– „Polymat Compact“ (H) noragėlių sija „Eco“ (H): plieninė sija su paskirstymo plokštėmis tolygiam sėklų pasiskirstymui gali būti montuojama priešais arba už dozavimo bloko. Reguliuojamas barstymo kampas.
– Noragėlių sija yra su trimis noragėlių eilėmis („Polymat“ ir „Polyliner“): tai suteikia žymiai didesnį tarpą tarp kiekvieno noragėlio. Dirvožemyje esančios augalinės liekanos ar kiti objektai, lengvai telpa tarp noragėlių taip išvengiama užsikimšimo.