TULIP MULTIDISC XL Vario-S noraginiai-diskiniai skutikai

TULIP MULTIDISC XL Vario-S noraginiai-diskiniai skutikai

„Multidisc XL Vario-S“ noraginis diskinis skutikas, komplektuojamas su  560 mm skersmens diskais. Tarpueilių atstumas 140 cm. Galimas darbinis plotis nuo 2,5 m iki 5,0 m. „Multidisc XL Vario-S“ yra „du viename“ įrenginys: jis turi hidrauliškai užlenkiamus stovus, todėl mašiną galima naudoti tiek ražienų skutimui, tiek gilesniam dirvožemio įdirbimui. Kiekvienas stovas turi individualią apsaugą nuo akmenų su hidrauliniu akumuliatoriumi. Slėgis gali būti reguliuojamas centralizuotai, stovus bet kada galima užlenkti.

Taip pat priekinėje eilėje galima montuoti banguotus/gofruotus diskus, kad būtų užtikrintas dar geresnis smulkinimas ir maišymas laukuose, kuriuose daug augalų ar augalinių liekanų (pvz. po kukurūzų nuėmimo ar įterpiant sideralinius augalus).

„Multidisc XL Vario-S“ idealus skutikas dirvos paruošimui. Su šio skutiku galėsite paruošti dirvą sėjai tik vienu važiavimu. „Multidisc Vario-S“ skutikas gali būti komplektuojamas su mūsų „Polymat Compact 8“ arba „Vario Seeder“ sėjamosiomis. Tuomet galėsite ir paruošti dirvą sėjai ir pasėti vienu važiavimu. Tai ypač tvirta mašina, kurią galima naudoti skirtingo sunkumo dirvožemiuose.

Multidisc XL Vario-S papildoma informacija:

– Viršutinio dirvožemio sluoksnio purenimas ir gilus įdirbimas vienu važiavimu.
– Ypač stiprios konstrukcijos sekcija, ant kurios pritvirtinti stovai. Užlenkdami stovus, mašiną galite paversti įprastu diskiniu skutiku.
– Stovus galima reguliuoti individualiai kiekvienam parenkant darbinį plotį ir gylį. Taigi stovus galima pastatyti tiesiai ant traktoriaus rato vėžės ir nustatyti šiek tiek gilesniam įdirbimui nei kitus dantis. Arba tiesiog atlenkite tik 2 dantis ir naudokite juos tik vėžių linijose.
– Stovų darbinis gylis reguliuojamas nuo 2 iki 24 cm po diskais. Taigi yra įmanomas paviršinis arba gilus žemės dirbimas.
– Nepertraukiamas darbas: esant pasipriešinimui ar kliūtims žemėje stovai gali automatiškai užsilenkti į viršų, o diskai ir volas toliau kopijuoja žemės paviršių. Po to stovas automatiškai nusileidžia atgal į dirvą. Pasipriešinimo jautrumą galima reguliuoti.
– Lengvai pasiekiami grūdinto plieno diskai, tvirtas šoninis tvirtinimas 5 varžtais 10.9
– Stiprūs dantyti diskai ir didelis atstumas tarp diskų eilučių suteikia idealų mulčiavimo ir maišymo rezultatą pasėliuose, kuriuose daug augalinių liekanų ar įterpiant sideralinius augalus.
– Padidinto sandarumo guoliai, tepimo kamera su dideliu kiekiu tepalo, karšto grūdinimo stebulė.