Presai birioms medžiagoms Orkel

Tai vienintelė ir pirmoji pasaulyje kombinuoto preso-vyniotuvo serija, skirta smulkintiems ir biriems produktams!
Su Orkel MP 2000 pagalba galima patogiai ir lengvai saugoti, transportuoti, paskirstyti ir prekiauti aukščiausios kokybės kukurūzų silosu, cukrinių runkelių išspaudomis, durpėmis, pjuvenomis, medžio skiedromis, šiukšlėmis bei kitais smulkintais produktais, supakuotais rulonuose.
Dėl savo didelio universalumo, mobilumo, MP2000 gali būti eksploatuojamas ypač ekonomiškai. Mašina pervežimui lengvai prikabinama prie traktoriaus ir po transportavimo paruošiama darbui per 20 minučių. Tai leidžia ją naudoti net tiems klientams, kuriems reikia suvynioti vos keliolika rulonų. Kompaktiška kilnojama konstrukcija leidžia pastatyti mašiną beveik bet kur, pavyzdžiui, fermoje ar lauko pakraštyje.
Suvyniokite į rulonus cukrinių runkelių išspaudas ir kukurūzų silosą.
Suvyniotų į rulonus siloso ir išspaudų paklausa labai greitai auga, nes nereikalingos investicijos į silosines, lengva tvarkyti bet kuriuo metu. Saugiai išlaikomas kokybiškas pašaras. Su Orkel MP2000 galima greitai ir gerai supresuoti bei apvynioti kukurūzų silosą, išspaudas ir kitus pašarus vieno proceso metu.

Patikima įpakavimo technologija

Rulonai įpakuojami, naudojant patikrintą Agronic dvipusį vyniotuvą, po to padėti ant žemės jie gali būti surinkti ir pervežti į saugyklą, ar sandėliuojami vietoje.
Bunkeris ir dozavimo blokas
MP2000 gali būti naudojamas su ir be bunkerio. Jei bunkerio nėra, užkrovimo transporteris bus pripildomas tiesiai iš krautuvo. Bunkeryje telpa maždaug 6 m3 palaidos masės. Bunkerį galima pripildyti, naudojant skirtingą įrangą, pavyzdžiui, autokrautuvą ar juostinį transporterį. Jutiklis padeda kontroliuoti masės padavimą į kamerą.

Visiškai automatizuotas darbas

Kai rulonas pradeda judėti į vyniotuvą, kamera užsidaro, o užkrovimo transporteris iškart pradeda pildyti tuščią kamerą. Rulonui pasiekus vyniotuvo stalą, pradedamas apvyniojimo plėvele procesas. Mašina veikia visiškai automatiškai. Visas funkcijas kontroliuoja elektroninė CAN BUS valdymo sistema.
Pašarų kokybė
Vidutinio dydžio ir didelės galvijų fermos turi problemų su tolesne cukrinių runkelių išspaudų ir kukurūzų siloso fermentacija dideliuose siloso kaupuose juos pradėjus naudoti. Po daugelio metų patirties su jų rulonavimu galima padaryti išvadas, kad:
– Bet kuriuo metų laiku gaunate aukščiausios kokybės pašarus! Padidinate savo ūkio konkurencingumą.
– Galima tiekti išspaudas ir kukurūzų silosą pašarams net karštais vasaros mėnesiais, kai labai padidėja antrinės fermentacijos pavojus.

Nebrangus saugojimo metodas

Tyrimai rodo, kad kukurūzų, runkelių išspaudų silosavimas rulonuose yra konkurencingas metodas, lyginant su tokiom alternatyvom, kaip silosinė ar silosavimo bokštas. Supakuotas rulonuose, kukurūzų silosas, cukrinių runkelių išspaudos tampa lengvai transportuojama preke.
Brangių koncentratų sumažinimas
Kukurūzai rulonuose gali ne tik padidinti efektyvumą, bet ir sumažinti išlaidas brangiems koncentratams, tuo pačiu padidinti Jūsų ūkio rentabilumą.
Galimybės rangovams ir žemdirbiams
Pavyzdžiui, žemės ūkio kooperatyvas, bendrovė ar agroserviso įmonė gali pagal sutartį auginti kukurūzus, nuimti derlių ir saugoti pašarus, kol jų prireiks pieno ūkiui žiemos metu.

Techniniai duomenys:

 • Stabdžiai (hidrauliniai ar pneumatiniai)
 • Autom. įvorių tepimas
 • Autom. grandinės tepimas
 • Hidraulinis kameros užrakinimas
 • Patentuota įvorių technologija
 • Tinklelio rišimo mechanizmas
 • Valdymas per traktoriaus GTV
 • Stacionarus darbas
 • Visiškai automatinė CAN BUS valdymo sistema
 • Dvipusis vyniotuvas
 • Elektrohidraulinė visų funkcijų kontrolė
 • Pavara nuo traktoriaus ar el.variklio
ModelisMP 2000MC 850MC 1000
Aukšits, cm376
Plotis, cm250218
Ilgis (transportavimo metu), cm760
Ilgis (darbinis su bunkeriu), cm1000786
Ilgis (darbinis be bunkerio), cm770339
Bendras svoris su bunkeriu, kg78007120
Bendras svoris be bunkerio, kg675
Rulonai vnt./val40-506560
Reikalinga galia, kW90
Kameros skersmuo, cm115
Kameros plotis, cm120
Max. greitis keliuose, km/h40
Padangos385/65-22,5