Deutz Fahr 6C serija 120-136 AG

Naujasis DEUTZ-FAHR 6135C

 • Vardinė galia pagal ECE R120 standartą –  99,8 kW/136AG;
 • 4 cl., 3,8 l „FARMotion 45“ variklis su didelio, 2000 bar slėgio „Common rail“ maitinimo sistema, turbokompresoriniu pripūtimu, turinčiu elektroninį slėgio reguliavimą ir tarpiniu oro aušintuvu;
 • Didžiausias sukimo momentas – 550 Nm, prie 1 600 min-1 sūkių;
 • Degalų bako talpa – 160 l;
 • Tirpalo AdBlue bako talpa – 12 l;
 • Alyvos keitimo intervalas – 600 moto val.;
 • „Powerschift“ transmisija SDF: 30 pavarų į priekį ir 30 pavarų atgal,  su 3-jų pakopų dinaminiu reduktoriumi (sukimo momento stiprintuvu) Hi-Lo, automatiniu pavarų perjungimu diapazone (APS) ir elektrohidrauliniu reversu;
 • trys dinaminio reduktoriaus pakopos perjungiamos eigoje, nenutraukiant galios perdavimo varantiesiems ratams;
 • Stop&Go funkcija, leidžianti sustabdyti traktorių ir vėl pajudėti iš vietos nenaudojant sankabos pedalo; funkciją galima aktyvuoti 0-16 km/val. greičių diapazone;
 • 7 000 kg keliamosios jėgos galinis keltuvas;
 • Kintamo debito, jautri apkrovai hidraulinė sistema su 120 l/min. našumo siurbliu;
 • 4- ios hidraulinės poros su srauto reguliatoriais;
 • 4-ių greičių galinis GTV: 540/540E/1000/1000E;
 • Priekiniai ratai – 380/70R28, galiniai – 480/70R38; ratlankiai – neardomi;
 • Amortizuojanti kabina su traktoriaus liemeniu sujungta per gumines elastines jungtis priekyje ir hidraulinius švytavimų slopintuvus gale – pastarieji kabinos vibracijas slopina iki 40 proc. efektyviau;
 • Oro kondicionierius;
 • Traktoriaus ilgis / aukštis: 4 400mm / 2 785mm (aukštis nuo galinių pusašių iki stogo 2035 mm);
 • Ratų bazė – 2 480 mm;
 • Konstrukcinė masė – 5 000 kg;
 • Maksimali masė – 8 000 kg;
 • Tiesioginė alyvos tiekimo jungtis gale „Power beyond“;
 • Priekinis amortizuojantis tiltas + su hidrostatiniais nepriklausomais visų keturių ratų stabdžiais;
 • Oro kompresorius su dvilaide pneumatine stabdžių sistema.

Judrumas, patogumas ir paprastumas – tai pagrindinės naujosios 6C serijos traktorių savybės. 3 modeliai (6115C, 6125C ir 6135C), 3 skirtingos transmisijos (PowerShift, RVShift ir TTV) bei daugybė pasirenkamų komplektacijų, suteikia klientams galimybę konfigūruoti modelius pagal individualius poreikius. Šie modeliai itin kompaktiški bei dėl naujų TopVision su keturiais statramsčiais kabinų, užtikrinantys geriausią matomumą. Be to, šie traktoriai užtikrina įspūdingą hidraulinį srautą, tam, kad su priekiniu krautuvu ir padargais būtų galima pasiekti aukščiausią darbo našumą.

DEUTZ VARIKLIAI
Naujosios 6C serijos modeliai išsiskiria 4 cilindrų DEUTZ Stage V varikliais, leidžiančiais produktyviai dirbti bet kokiomis sąlygomis. Našumas ir ekonomiškumas yra pagrindiniai trijų modelių, kurių galia svyruoja nuo 120 AG 6115 C ir iki 136 AG 6135 C, savybės. Jei reikia daugiau galios ir daugiau našumo dirbant GTV ir transportuojant, 6C serijos modeliai yra aprūpinti variklio galios iki 7 AG stiprintuvais, tad 6135 C gali pasiekti maksimalią 143 AG galią.

RVSHIFT TRANSMISIJA– VISIŠKAI NAUJA VAIRAVIMO PATIRTIS
Naujosios 6C serijos traktoriai gali būti komplektuojami su Powershift, RVshift ir TTV transmisijomis.
Standartinė „Powershift“ transmisija atitinkanti visus pagrindinius poreikius – trijų pakopų, penkių pavarų ir iki keturių diapazonų.
„RVshift“ – tai visiškai nauja transmisija, sukurta remiantis „Powershift“ koncepcija. Tai 20 pavarų pirmyn ir 16 atbulinės eigos pavarų su automatine „Powershift“ funkcija (APS).
Dar daugiau, ši transmisija gali būti komplektuojama su „Supercreeper“ funkcija.
Unikalu ir tai, kad „RVShift“ transmisija leidžia gan greitai įsibėgėti iki iki 50 km/h (esant ekonomiškiems variklio sūkiams). O 40 km/h greitis pasiekiamas esant mažesniam nei 1650 aps./min., taip užtikrinamos minimalios degalų sąnaudos. Tokia transmisijos konstrukcija leidžia pavaras perjunginėti greitai ir nepertraukiamai. Iš transporto diapazono į darbo lauke diapazoną pereinama vieno mygtuko paspaudimu porankyje.
Naujos 6C serijos traktoriai komplektuojami ir su TTV transmisija. Traktoriaus greitis su šia transmisija yra nuo 0,02 iki 50 km/h. Skirtingais važiavimo režimais traktorius visada dirba geriausiomis sąlygomis. TTV transmisija papildyta „PowerZero“ funkcija, kuri kartu su hidrauliniu stovėjimo stabdžiu (HPB) ir keturių ratų stabdžiu užtikrina aukštą saugumą bet kokiomis sąlygomis.

DIDŽIAUSIAS HIDRAULINĖS SISTEMOS, KĖLIMO IR GTV DARBŲ NAŠUMAS
Naujoji 6C serija siūlo eilę hidraulikos konfigūracijų, kurios patenkins bet kokius poreikius. Nepriklausomai nuo to, ar konfigūracija yra su mechaninėmis ar elektrohidraulinėmis poromis, su iki 120 l/min našumo hidrauliniu siurbliu leis dirbti su įvairiausiais padargais. Prie universalumo prisideda ir iki 5 nepriklausomų hidraulinių vožtuvų gale.
Kaip žinia, visi DEUTZ-FAHR modeliai turi pakankamai keliamosios galios tiek traktoriaus priekyje, tiek gale. Priekinis keltuvas, kurio keliamoji galia – 3000 kg, gali būti komplektuojamas su 1000 aps./min priekiniu GTV. Galinis keltuvas turi iki 7000 kg keliamąją galią ir, priklausomai nuo transmisijos, iki 4 GTV greičių. Visus modelius galima susikomplektuoti su GTV nuo važiavimo greičio su nepriklausomu velenu. Naujoji 6C serija gaminama su priekiniam krautuvui paruoštu komplektu iš gamyklos. Krautuvas integruotas į traktorių, klientas gali pasirinkti jį valdyti mechaniniu porankiu arba elektronine vairasvirte ant porankio. Pasirinkus pastarąjį – papildomas komfortas ir dar daugiau funkcijų – pavyzdžiui, krypties keitimas vairasvirte.

TOPVISION – YPATINGO KOMFORTO KABINOS
Naujosios „TopVision“ kabinos dėl keturių statramsčių koncepcijos garantuoja puikų matomumą iš visų pusių. Papildomai užsisakius stoglangį, darbas su priekiniu krautuvu tampa tikru malonumu. Patogią ir ergonomišką darbo aplinką užtikrina kabinos, priekinio tilto amortizacija, aukščiausios kokybės sėdynės bei šaltkrepšis. Be to, kartu su iki 16 LED darbo žibintų ir LED važiavimo žibintų dirbant naktį, 6C demonstruoja geriausius darbo rezultatus.

ŠIEK TIEK INFORMACIJOS APIE DEUTZ-FAHR
DEUTZ-FAHR – Vokietijoje pirmaujantis prekės ženklas, koja kojom žengiantis kartu su pažangiausiomis technologijomis. Tai užtikrintos kokybės bei našumo ateities žemės ūkių traktoriai ir kombainai. DEUTZ-FAHR širdis yra Lauingene (Vokietija), kur moderniausioje Europos traktorių gamybos įmonėje gaminami didelio našumo traktoriai nuo 120 iki 336 AG, kurių tikslas – pateisinanti viso pasaulio ūkininkų poreikius.
www.deutz-fahr.com