Deutz-Fahr 5 serija 95-126 AG - Žemtiekimas

Deutz-Fahr 5 serija 95-126 AG

Deutz-Fahr 5 serija 95-126 AG

Naująją „DEUTZ-FAHR 5“ seriją sudaro manevringiausi, universliausi traktoriai, siūlomi vidutinės galios segmente. Nuostabų šios technikos manevringumą suteiki ir didelis pasukimo kampas, mažas apsisukimo  spindulys ir daugybė kitų novatoriškų sprendimų, tokių kaip „PowerShuttle“  su reguliuojamu atsaku, SDD sistema, „Stop & Go“ ir „Powershift“ transmisija su automatine funkcija (APS)

VARIKLIS

Naujoji „FARMotion“ variklių serija ne tik atitinka V etapo išmetamųjų teršalų normų reikalavimus, bet yra itin kompaktiška. Tai leido traktoriui sukurti kompaktišką, nuožulnų variklio gaubto dizainą, užtikrinantį puikų matomumą iš operatoriaus sėdynės ir suteikti mažesnį apsisukimo spindulį. Naujuosiuose 5-osios serijos „DEUTZ-FAHR“ yra 3 cilindrų „FARMotion 35“ arba 4 cilindrų „FARMotion 45“ varikliai. „FARMotion 35“ užtikrina didesnį manevringumą, o „FARMotion 45“ puikiai tiks ten, kur reikia daugiau galios ir traukos. Efektyvu „Common Rail“ tiesioginė degalų įpurškimo sistema, galinti sukelti iki 2000 barų slėgį ir valdoma elektroniniu būdu. Tai pagerina degimą, užtikrinamas efektyvesnis kuro purškimas, žymiai sumažinamos degalų sąnaudos, triukšmas ir teršalai.

Didelis įpurškimo slėgis taip pat leidžia varikliui greičiau reaguoti į staigias, padidėjusias apkrovas. Specialus elektroninis valdymo blokas optimizuoja degalų tiekimą realiu laiku, atsižvelgdamas į variklio greitį ir apkrovą. ECU greičio valdymo funkcija, leidžianti operatoriui nustatyti ir prisiminti minimalias ir maksimalias variklio sūkių ribas konkrečioms užduotims atlikti arba išlaikyti pastovius variklio sūkius.

Šie varikliai, pasižymintys geresnėmis sukimo momento ir galios kreivėmis, greičiau reaguoja į apkrovos pokyčius ir užtikrina geresnes eksploatacines savybes net esant mažesniems variklio sūkiams. Modelis 5125 gali pasiekti maksimalią 126 AG galią ir įspūdingą 517 Nm sukimo momentą.

TRANSMISIJA IR GTV

Naudojant modulinę koncepciją, visos naujosios „DEUTZ-FAHR 5“ serijos transmisijos versijos pagamintos 5 greičių pavarų dėžės pagrindu. Papildomai pavarų dėžę galima derinti su daugybe priedų ir sistemų, kad sukomplektuoti tinkamiausią traktorių kiekvienam klientui individualiai. Pirmasis iš variantų – pasirinkimas tarp sinchronizuotos mechaninės atbulinės eigos pavarų dėžės arba hidraulinės „PowerShuttle“. Taip pat galima rinktis dviejų arba trijų opcijų „Powershift“. Abi versijos pasiekia 40 km./val. greitį esant sumažintiems variklio sūkiams. Kitos parinktys – palėtintojas ir „Supercreeper“ funkcija. Šios funkcijos ne tik padvigubina galimų važiavimo pirmyn ir atgal greičių skaičių, bet ir leidžia traktoriui dirbti esant vos 300 metrų per valandą greičiui, kai variklis dirba didžiausiu nominaliu greičiu. Dabar HML transmisijas galima įsigyti su automatine „Powershift“ (APS) funkcija, kuri automatiškai parenka idealią pavarą pagal variklio apkrovą. Kita svarbi „PowerShuttle“ funkcija yra „Stop & Go“sistema.

Kardaninį veleną valdo daugiadiskė šlapio tipo sankaba, valdoma elektrohidrauliškai, tiesiog paspaudus mygtuką, kad būtų užtikrintas vientisas, tikslus įjungimas ir išjungimas bet kokiomis sąlygomis. Taip pat galima įsigyti išorinius GTV valdiklius, sumontuotus ant galinių purvasaugių. Darbas su GTV valdomais padargais dabar yra produktyvesnis nei bet kada. GTV turi visus įmanomus greičio režimus (540 / 540-540E / 540-540E-1000-1000E) ir greitai keičiamus kardaninius velenus. Mažo greičio GTV turi atskirą jungtį. Papildomai galima ir 1000 aps./min. versija. Kita vertus, GTV AUTO funkcija gali būti naudojama automatiškai įjungti ir išjungti GTV, atsižvelgiant į galinio prikabinimo padėtį.

HYDRAULINĖ SISTEMA IR KĖLIMO GALIA

Siekiant patenkinti bet kokius klientų poreikius, naujoji „DEUTZ-FAHR 5“ serija gali būti komplektuojama su dviem pagrindinės hidraulinės sistemos variantais: su 55 l./min. srauto hidrauliniu siurbliu, ir su 90 l./min. dvigubu hidrauliniu siurbliu ir elektronine valdymo sistema leidžiančia maksimalų hidraulinį srautą naudoti tik tada, kai to reikia. Be to, naujosios 5 serijos traktorių vairo mechanizmas visada komplektuojamas su nepriklausomu hidrauliniu siurbliu, kurio alyvos srautas – 40 l/min. Visi traktoriai standartiškai komplektuojami su dviem (arba, kaip papildoma galimybe, trimis) mechaninio valdymo dvigubo veikimo galinėmis hidraulinėmis poromis su srauto reguliatoriumi ir laisvu grįžimu. Taip pat galima įsigyti papildomą dvigubo veikimo įjungimo/išjungimo galinį skirstytuvą, valdomą elektrohidrauliniu būdu iš kabinos, iš viso iki 4 galinių hidraulinių porų. Visuose mechaniniuose skirstytuvuose yra mechaninė valdymo svirties „sulaikymo“ funkcija, leidžianti nuolat tiekti alyvą padargams.

Galingas galinis prikabinimas – puikius tikslumas ir efektyvumas. Naujoji „DEUTZ-FAHR 5“ serija standartiškai turi patikrintą mechaniniu būdu valdomą galinį prikabinimą, tačiau taip pat gali būti komplektuojama su elektroniniu valdymu, kuriame įdiegta daugybė praktinių papildomų funkcijų, tokių kaip maksimalaus kėlimo aukščio ribojimas, nuleidimo greičio valdymas. Vibracijos slopinimo sistema ir AUTO GTV funkcija. Galinio prikabinimo maksimali keliamoji galia (priklausomai nuo modelio) yra didesnė nei 5400 kg (II kategorijos 3 taškų prikabinimas). Papildomai galima įsigyti gamykloje sumontuotą priekinį prikabinimą (2100 kg).

KABINA – PUIKUS MATOMUMAS VISOMIS KRYPTIMIS

Modernaus dizaino kabina tik su 4 statramsčiais, dideliais kabinos langais ir nuožulniu vientisu variklio gaubtu užtikrina puikų matomumą visomis kryptimis. Puikus matomumas naktį su komplektuojamais iki 12 galingų LED darbo žibintų ( 6 priekiniai + 6 galiniai) montuojami ant naujo dizaino stogo. Naujoji „TopVision“ kabina siūlo išskirtinį komfortą, komplektuojama nauja „Hydro Silent-Blocks“ kabinos amortizacija, kuri sumažina vibraciją, perduodamą operatoriui iki 40%, palyginti su įprasta amortizacijos sistema. Reguliuojama teleskopinė vairo kolonėlė ir komfortiška sėdynė su daugybę padėties nustatymų suteikia dar daugiau komforto operatoriui. Žemas triukšmo lygis, aukščiausios kokybės apdailos medžiagos ir ergonomiškai išdėstyti valdikliai bei prietaisų skydeliai.

Standartinėje komplektacijoje rasite gamykloje komplektuojamą laikiklį, skirtą monitoriaus ar kitos papildomos padargų valdymo įrangos montavimui. Keleivio sėdynė, DAB+ radijo sistema, daugybė elektros lizdų (įskaitant 2 USB prievadus) ir praktiškas išmaniųjų telefonų ir puodelių laikiklis. Atidaromas priekinis ir galinis stiklas užtikrina puikų vėdinimą, o norint vėsios darbo aplinkos karštomis dienomis, galinga oro kondicionavimo sistema su 10 ventiliacijos angų tieks švarų orą į kabiną per specialius filtrus (papildomai galima įsigyti ir aktyvios anglies filtrus).