Deutz-Fahr Agrokid 40 – 50 AG

Deutz-Fahr Agrokid 40 – 50 AG

Itin kompaktiški ir manevringi specialiosios paskirties traktoriai, apimantys diapazoną nuo 40 iki 50 AG. Idealūs traktoriai aplinkos priežiūros darbams, individualiems poreikiams. Šių mašinų apsisukimo spindulys tik 2,6 m.

Mažiausieji iš Deutz-Fahr gamos traktoriai gaminami Trevilyje, Italijos Bergamo provincijoje.

Traktoriuose įrengti 4 cl. japoniški Mitsubishi varikliai, mod. 220 ir 230 su turbokompresoriniu pripūtimu. Visi varikliai atitinka Etapo IIIA/Tier 3 emisijų reikalavimus.

Į Agrokid montuojama mechaninė pakopinė, visiškai sinchronizuota 12F12R arba 16F/16R transmisija su eigos lėtintuvu. Traktoriuose įrengtas patogus ir efektyvus mechaninis priekinio tilto ir elektrohidraulinis abiejų diferencialų blokavimas (100 proc.). Transmisijoje naudojama dvisrautė dvidiskė sankaba, atskira transmisijai ir GTV.

Deutz-Fahr Agrokid serijos traktoriuose hidraulinė sistema – atviro centro su pastovaus debito 30 l/min. našumo siurbliu. Hidrostatinei vairavimo sistemai skirtas atskiras, 15 l/min. našumo siurblys. Stabdžiai – hidrauliniai, diskiniai, įrengti galiniame tilte.

Visų modelių hidraulinėje sistemoje numatytas 2 arba 3-jų sekcijų skirstytuvas, valdomas mechaniškai. Galinio keltuvo valdymas – hidromechaninis, yra jėginis, pozicinis ir mišrus dirbimo gylio reguliavimas. Traktoriuose gali būti įrengtas ir priekinis krautuvas.

Agrokid serijos traktoriuose įrengtas vieno arba trijų greičių galinis GTV: 540, 540/540E/sinchroninis arba 540/1000/sinchroninis. Papildomai gali būti sumontuotas priekinis 1000 min-1 ir centrinis 2000 min-1 GTV. Galinis GTV įjungiamas mechaniškai, per daugiadiskę šlapiojo tipo sankabą.

Traktoriai gali būti tiek su didele ir erdvia kabina, tiek su apsauginiu lanku vietoje jos. Kabina atitinka naujausius pasyviojo saugumo reikalavimus, o aukštą darbo komfortą užtikrina papildomai įrengiama sėdynė su pneumatine amortizacija. Papildomos įrangos sąraše yra ir oro kondicionierius.