Hardi prikabinami purkštuvai

RANGER

Išskirtinės galimybės
Mažiausias purkštuvas iš didžiausios HARDI purkštuvų grupės, tačiau niekuo nenusileidžiantis kitiems. RANGER suprojektuotas kaip paprastas ir patikimas purkštuvas.Šis tikslas pasiektas ir įrodytas sėkmingais pardavimais visame pasaulyje nuo 2006 m., kai šis purkštuvas buvo pristatytas rinkai. RANGER pirmauja savo klasėje pagal daugybės įvairių funkcijų pasiūlą.

Kokybė ir dizainas
Sijos pagrįstos keliomis skirtingomis koncepcijomis, tai užtikrina tinkamą sijų pasirinkimą atsižvelgiant į konkrečius poreikius. Patikima bako ir rėmo konstrukcija garantuoja stabilumą ir tvirtumą. Unikalūs komponentai reiškia išskirtines darbines savybes ir ilgaamžiškumą.

Ranger3
PDFmygtukas

COMMANDER

Koncepcija
Ūkininkavimo būdai nuolat keičiasi. Norėdami padidinti našumą ir sumažinti sąnaudas, ūkininkai kasdien susiduria su naujais iššūkiais. Jiems įveikti HARDI sukūrė COMMANDER prikabinamus purkštuvus.
COMMANDER buvo projektuojamas taip, kad patenkintų šiuolaikinių ūkininkų poreikius visame pasaulyje. Šis purkštuvo modelis yra sukonstruotas pirmauti ir užtikrinti našumą, patikimumą, saugumą, optimizavimą, tikslumą ir valdymo paprastumą.
COMMANDER yra aukščiausios klasės purkštuvas, išpildysiantis reikliausių operatorių poreikius. Šis purkštuvas yra funkcionalios konstrukcijos pavyzdys, visos purkštuvo valdymo funkcijos yra logiškai išdėstytos operatoriaus kairėje pusėje.
COMMANDER yra geriausias pasirinkimas tarp prikabinamų purkštuvų – tuo galima įsitikinti detaliai apžvelgus ir išanalizavus šio purkštuvo savybes.

PDFmygtukas

NAVIGATOR

Pasirinkimas – be jokių abejonių
NAVIGATOR purkštuvai – aukšta kokybė ir dizainas, padedantys išlaikyti išskirtinį darbinį lygį, savybės, garantuojančios puikią investiciją ir paprastumą naudojant. HARDI prikabinamųjų purkštuvų grupėje NAVIGATOR komplektuojami nuo vidutinės iki aukščiausio lygio specifikacijos. Platus asortimentas ir aukšta kokybė nepalieka jokių abejonių renkantis NAVIGATOR.

Koncepcija
Visame pasaulyje reikalingi paprasti, tačiau patikimi sprendimai bei didelis našumas. Šis gaminys reprezentuoja HARDI, kaip purkštuvų specialisto patirtį. Įrodyta NAVIGATOR purkštuvų sėkmė nuo jų atsiradimo rinkoje atskleidžia šio gaminio vertę.

PDFmygtukas