Presai birioms medžiagoms Orkel

Tai vienintelė ir pirmoji pasaulyje kombinuoto preso-vyniotuvo serija, skirta smulkintiems ir biriems produktams!
Su Orkel MP 2000 pagalba galima patogiai ir lengvai saugoti, transportuoti, paskirstyti ir prekiauti aukščiausios kokybės kukurūzų silosu, cukrinių runkelių išspaudomis, durpėmis, pjuvenomis, medžio skiedromis, šiukšlėmis bei kitais smulkintais produktais, supakuotais rulonuose.
Dėl savo didelio universalumo, mobilumo, MP2000 gali būti eksploatuojamas ypač ekonomiškai. Mašina pervežimui lengvai prikabinama prie traktoriaus ir po transportavimo paruošiama darbui per 20 minučių. Tai leidžia ją naudoti net tiems klientams, kuriems reikia suvynioti vos keliolika rulonų. Kompaktiška kilnojama konstrukcija leidžia pastatyti mašiną beveik bet kur, pavyzdžiui, fermoje ar lauko pakraštyje.
Suvyniokite į rulonus cukrinių runkelių išspaudas ir kukurūzų silosą.
Suvyniotų į rulonus siloso ir išspaudų paklausa labai greitai auga, nes nereikalingos investicijos į silosines, lengva tvarkyti bet kuriuo metu. Saugiai išlaikomas kokybiškas pašaras. Su Orkel MP2000 galima greitai ir gerai supresuoti bei apvynioti kukurūzų silosą, išspaudas ir kitus pašarus vieno proceso metu.
Patikima įpakavimo technologija
Rulonai įpakuojami, naudojant patikrintą Agronic dvipusį vyniotuvą, po to padėti ant žemės jie gali būti surinkti ir pervežti į saugyklą, ar sandėliuojami vietoje.
Bunkeris ir dozavimo blokas
MP2000 gali būti naudojamas su ir be bunkerio. Jei bunkerio nėra, užkrovimo transporteris bus pripildomas tiesiai iš krautuvo. Bunkeryje telpa maždaug 6 m3 palaidos masės. Bunkerį galima pripildyti, naudojant skirtingą įrangą, pavyzdžiui, autokrautuvą ar juostinį transporterį. Jutiklis padeda kontroliuoti masės padavimą į kamerą.
Visiškai automatizuotas darbas
Kai rulonas pradeda judėti į vyniotuvą, kamera užsidaro, o užkrovimo transporteris iškart pradeda pildyti tuščią kamerą. Rulonui pasiekus vyniotuvo stalą, pradedamas apvyniojimo plėvele procesas. Mašina veikia visiškai automatiškai. Visas funkcijas kontroliuoja elektroninė CAN BUS valdymo sistema.
Pašarų kokybė
Vidutinio dydžio ir didelės galvijų fermos turi problemų su tolesne cukrinių runkelių išspaudų ir kukurūzų siloso fermentacija dideliuose siloso kaupuose juos pradėjus naudoti. Po daugelio metų patirties su jų rulonavimu galima padaryti išvadas, kad:
– Bet kuriuo metų laiku gaunate aukščiausios kokybės pašarus! Padidinate savo ūkio konkurencingumą.
– Galima tiekti išspaudas ir kukurūzų silosą pašarams net karštais vasaros mėnesiais, kai labai padidėja antrinės fermentacijos pavojus.
Nebrangus saugojimo metodas
Tyrimai rodo, kad kukurūzų, runkelių išspaudų silosavimas rulonuose yra konkurencingas metodas, lyginant su tokiom alternatyvom, kaip silosinė ar silosavimo bokštas. Supakuotas rulonuose, kukurūzų silosas, cukrinių runkelių išspaudos tampa lengvai transportuojama preke.
Brangių koncentratų sumažinimas
Kukurūzai rulonuose gali ne tik padidinti efektyvumą, bet ir sumažinti išlaidas brangiems koncentratams, tuo pačiu padidinti Jūsų ūkio rentabilumą.
Galimybės rangovams ir žemdirbiams
Pavyzdžiui, žemės ūkio kooperatyvas, bendrovė ar agroserviso įmonė gali pagal sutartį auginti kukurūzus, nuimti derlių ir saugoti pašarus, kol jų prireiks pieno ūkiui žiemos metu.
Techniniai duomenys
Stabdžiai (hidrauliniai ar pneumatiniai)
Autom. įvorių tepimas
Autom. grandinės tepimas
Hidraulinis kameros užrakinimas
Patentuota įvorių technologija
Tinklelio rišimo mechanizmas
Valdymas per traktoriaus GTV
Stacionarus darbas
Visiškai automatinė CAN BUS valdymo sistema
Dvipusis vyniotuvas
Elektrohidraulinė visų funkcijų kontrolė
Pavara nuo traktoriaus ar el.variklio

ModelisMP 2000MC 850MC 1000
Aukšits, cm 376
Plotis, cm 250 218
Ilgis (transportavimo metu), cm 760
Ilgis (darbinis su bunkeriu), cm 1000 786
Ilgis (darbinis be bunkerio), cm 770 339
Bendras svoris su bunkeriu, kg 7800 7120
Bendras svoris be bunkerio, kg 675
Rulonai vnt./val 40-50 65 60
Reikalinga galia, kW 90
Kameros skersmuo, cm 115
Kameros plotis, cm 120
Max. greitis keliuose, km/h 40
Padangos 385/65-22,5

Sužinok apie naujienas pirmas

Pageidaujamos temos:

Aprašymas

Šienapjovės, ruloniniai presai

Kokybiškos šienapjovės bei ruloniniai presai – intensyviam darbui ir jokio skirtumo, ar Jūsų žemdirbystės plotai yra dideli, ar maži. Su kokybiška technika visus darbus atlikti bus kur kas paprasčiau, pavyks sutaupyti daug laiko, mėgautis našiais rezultatais investuojant mažas sąnaudas. „Biržų žemtiekimas“ technika – kiekvienam, kuris ieško profesionalumo ir ilgaamžiškumo.

Šienapjovės gali būti diskinės arba būgninės. Diskinės puikiai pjauna ir labai sėkmingai transportuoja nupjautą masę, tad tai puikus pasirinkimas ieškantiems komfortabilumo bei efektyvumo. Tuo tarpu būgninėmis šienapjovėmis galima pasiekti didesnį darbinį našumą bei pjauti labai žemai, tad tai puikus pasirinkimas, kai prie traktoriaus priekyje jungiama šienapjovė, o traktoriaus gale – priekaba. Ieškant tinkamiausios taip pat būtina įvertinti ir pavarą. Dažniausiai gaminamos ir pačios populiariausios tos, kurios turi cilindrinius krumpliaračius. Galiausiai, kokybiškos šienapjovės turi ir daug papildomų techninių sprendimų, kurie garantuoja kur kas funkcionalesnį darbą. Ypač modernus sprendimas – greita peiliukų keitimo sistema, kuri padeda pasiekti dar geresnį bei našesnį darbą. Taip pat įvertinkite tai, kad vienu atveju šienapjovės dirbs ant lygesnio reljefo, o kitu atveju gali tekti smėlėtu paviršiumi, tokiu, kuris skatina klimpimą. Tai irgi svarbus faktorius, kurį reikia įvertinti ieškant kokybės ir norint, kad darbai būtų funkcionalūs. „Biržų žemtiekimas“ taip pat siūlo atsižvelgi ir į tai kad šienapjovės gali būti prijungiamos, pakabinimos ir pusiau pakabinamos. Pasirinkimas dažnai varijuoja priklausomai ir nuo to – kokios grūdinės kilmės augalai bus pjaunami.

„Biržų žemtiekimas“ šienapjovės ir jos dalys – profesionaliam darbui. Rinkitės kokybę, kuria pasitiki visos Lietuvos žemdirbiai ir ūkininkai.

 

UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo penkių skirtingų modelių olandiškas „Lely Splendimo“ rotacines šienapjoves: pakabinamas gale, traktoriaus priekyje, prikabinamas ir iki 9,0 m kompleksus „Lely Splendimo 900 M/MC“ didelės galios traktoriams. Plačios rotacinių šienapjovių reguliavimo galimybės leidžia nupjautą masę skleisti visame agregato plotyje arba formuoti vieną didelės apimties pradalgę.

„Lely Splendimo“ rotacinių šienapjovių konstrukcija – ilgamečio darbo ir kruopščių tyrimų rezultatas. Konstrukcijos pagrindą sudaro unikalus modulinis pjovimo aparatas su jo viduje įrengtu šešiakampiu pavaros velenu, kuris dėl galimybės jį susukti, atlieka ne tik galios perdavos, bet ir saugiklio funkciją. Rotacinių šienapjovių „Lely Splendimo“ pjovimo aparate yra mažiau krumpliaračių, todėl jis pasižymi efektyvesniu (galios poreikis 15–20 proc. mažesnis) galios perdavimu. UAB „Biržų žemtiekimas“ klientai patvirtina, kad novatoriškos konstrukcijos „Lely Splendimo“ rotacinės šienapjovės gan svariai prisideda prie energijos išteklių taupymo, užtikrindami iki 1 l/ha degalų ekonomiją.

Išskirtinio dėmesio rinkoje sulaukia „Lely Welger“ ruloniniai presai, iš kurių vieni populiariausių – su pastovaus tūrio presavimo kamera. Ilgaamžė, laiko patikrinta ir mažai priežiūros reikalaujanti ruloninių presų konstrukcija leidžia pasiekti išskirtinius rezultatus ir viršyti net reikliausių naudotojų lūkesčius.

Ruloninių presų su pastovaus ir kintamo tūrio presavimo kameromis gamą sudaro po keturis bazinius modelius: su trijų tipų smulkinimo aparatais ir visai be jo. Papildomai, kintamos kameros ruloniniai presai pagal didžiausią ritinio skersmenį skirstomi į dvi grupes: į 0,90–1,60 m ir 1,10–2,00 m skersmens ritinius presuojančius agregatus.

Priklausomai nuo modelio, galimi dviejų skirtingų konstrukcijų rinktuvai: 2,00 ir 2,25 m pločio. Plačiausias, 2,25 m pločio bekumštelinis rinktuvas lengvai surenka didelės apimties sangrėbas net ir staigių posūkių metu. Penkios eilės pirštų laikiklių užtikrina puikų žaliosios masės surinkimą ir nepertraukiamą jos tiekimą smulkintuvui.

UAB „Biržų žemtiekimas“ – patikimas ir našias mašinas tiekianti įmonė, atstovaujanti geriausius savo srities profesionalus. Garantinė mašinų priežiūra, pilnas serviso paslaugų paketas visam mašinos eksploatacijos laikui, operatyvus originalių ir alternatyvių joms atsarginių detalių tiekimas, konkurencingos kainos – viskas, ko tik gali prireikti efektyviai jūsų veiklai, iš vienų rankų!

MŪSŲ PARTNERIAI

 • 001_logset
 • 003_mazzotti
 • 004_sfoggia
 • 006_menke
 • 008_zaslaw
 • 010_bredal
 • 011_meprozet
 • 013_walterscheid
 • 014_linamar
 • 015_dieci
 • 016_stoll
 • 017_sct_lubricants
 • 019_deutz_fahr
 • 020_same
 • 021_boman
 • 022_carraro
 • 023_becchio_mandrile
 • 025_agronic
 • Hardis
 • Junkkari
 • Kuhn
 • SIP
 • brochard
 • gea
 • mzuris
 • peeconas
 • regent
 • thaler


Biržų žemtiekimas, UAB © 2018

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.