Pastovaus tūrio ritininiai presai FB serija

 

MŪSŲ PAGRINDINĖS VERTYBĖS

NAŠUMAS
Mūsų tikslas yra gaminti tokias mašinas, kurios prisidėtų prie jūsų įmonės pelningumo didinimo. Ypatingas presų našumas ir kokybė – pagrindinis sėkmės faktorius. KUHN ritininiai presai išsiskiria keliomis unikaliomis savybėmis, kurios gali užtikrinti sėkmingą jūsų įmonės veiklą.

AUKŠTA PRESAVIMO KOKYBĖ
Vienodi idealios formos ritiniai – būtent to siekia kiekvienas klientas. Mes turime daugiau nei 30 metų patirties presavimo srityje, todėl mūsų mašinos garantuoja itin tankių ritiniųformavimą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

PATIKIMUMAS
Jūsų mašina turi išsiskirti didžiausiu našumu ir patikimumu. KUHN siūlo efektyviausius ir universaliausius presus visoje rinkoje, kurie yra gaminami taikant paprastas, bet veiksmingas technologijas. Būtent taip užtikrinamas trumpiausias prastovos laikas ir išskirtinis patikimumas.

FB SERIJOS PRISTATYMAS
KUHN pastovaus tūrio ritininiai presai užtikrina kokybišką didelio tankio ritinių formavimą. FB seriją sudaro įvairūs presų modeliai, kurie atitiks jūsų individualius poreikius. KUHN pastovaus tūrio ritininiai presai gaminami taikant visas šios srities naujoves tam, kad ūkininkai ir rangovai visame pasaulyje gautų kuo daugiau naudos.
Modelis FB 119 yra suprojektuotas sausai masei presuoti, pvz., šiaudams ar šienui.
Modelis FB 2130 – tai aukščiausios klasės presas, puikiai pritaikytas skirtingų rūšių pašarui rinkti, įskaitant šienainį.
FB 3130 ir FB 3135 yra aukščiausio lygio modeliai, kurie yra pritaikyti dirbti sunkiausiomis darbo sąlygomis visame pasaulyje.

TIEKIMO SISTEMA „INTEGRAL ROTOR“
Bendra visų FB 2100 ir 3100 serijos presų ypatybė yra INTEGRAL ROTOR technologija. Ši paprasta, priežiūros nereikalaujanti tiekimo sistema pastoviai užtikrina neįtikėtiną pralaidumą. Dėl mažo atstumo tarp rotoriaus ir rinktuvo virbų yra garantuojamas sklandus derliaus tiekimas į presavimo kamerą. Su įdiegta tokia priverstinio tiekimo sistema galima važiuoti didesniu greičiu, padidinti darbo našumą ir sumažinti derliaus nuostolius. Tiekimo sistema INTEGRAL ROTOR turi virbus, gaminamus iš HARDOX® trinčiai atsparių plokščių*. Plienas HARDOX® yra itin kietas ir patvarus, todėl rotoriaus virbai susidėvi daug lėčiau. Dėl to, kad jų eksploatavimo laikas yra ilgesnis, galima sutaupyti laiko ir pinigų.

FB 119 IR FB 2130 – NEPRILYGSTAMAS UNIVERSALUMAS
Presuojant ritinius, itin svarbus yra rišimo ciklas. Kuo jis trumpesnis, tuo didesnis yra mašinos našumas. Šį procesą galima pagreitinti, pakeičiant nustatymus per AT 10 terminalą. Operatorius gali nustatyti vyniojimų skaičių. KUHN FB presuose rišimo sistema yra įrengta mašinos priekyje, tad operatorius gali stebėti šį procesą sėdėdamas kabinoje. Tinklelio rulonas yra lengvai keičiamas saugiai stovint ant žemės, šalia mašinos.

FB 3100 SERIJA – AKTYVAUS ĮTEMPIMO TECHNOLOGIJA
Yra sumontuota tinklelio rišimo sistema su aktyvaus įtempimo technologija, todėl ritiniui yra suteikiama tvirta forma ir užtikrinami vienodi tinklelio įtempiai per visą rišimo procesą. Tinklelis yra tiekiamas į priekinę presavimo kameros dalį, kurioje iškart prasideda ritinio formavimas. Dėl antrojo tinklelio rulono yra užtikrinama, kad tinklelio atsargųužteks iki ilgos darbo dienos pabaigos. Tinklelio rulonas lengvai keičiamas saugiai stovint ant žemės.
Dėl KUHN novatoriško dizaino, tinklelis rišimo metu visą laiką yra vienodai įtemptas. Tinklelio vyniojimo sistema veikia greičiu, lygiu 93% nuo ritinio sukimosi greičio, todėl tinklelis yra įtempiamas be nutrūkimo rizikos. Palikęs presavimo kamerą, ritinys neišsiplės ir išsaugos savo tankį. Tinklelis yra rišamas ir ant ritinio kraštų, taip apsaugant jį nuo oro pūslelių susidarymo vyniojimo metu ir taip ilgesniam laikui yra užtikrinama aukšta pašarų kokybė.

Raktas į našumą, kurio tikitės iš savo KUHN mašinos, yra vartotojo sąsaja. Mes atsižvelgiame į ūkininkų nuomones ir taip tobuliname savo elektroninius sprendimus. Mūsų tikslas yra užtikrinti tai, kad operatorius būtų informuotas apie mašinos darbą bet kurią akimirką ir kad visos svarbios funkcijos būtų pasiekiamos ranka. Tik taip gali būti garantuota visiška mašinos kontrolė.

5

Ar žinojote, kad galite sumažinti išlaidas koncentratams net 89 €/ha per metus, jei sumažinsite pašarų nešvarumų lygį nuo 4 iki 2 %*? Mes norime padėti jums pasiekti aukščiausią pašarų kokybę. Šiuo tikslu mes norime perduoti jums turimas žinias, įgytas šioje srityje per kelis dešimtmečius, ir patarti, kaip gaminti visavertį pašarą. Padėsime jums susipažinti su stipriosiomis mūsų mašinų pusėmis tam, kad galėtumėte išnaudoti jų turimą potencialą aukščiausios kokybės pašarų gamyboje.

6

PDFmygtukas

 

Sužinok apie naujienas pirmas

Pageidaujamos temos:

Aprašymas

Šienapjovės, ruloniniai presai

Kokybiškos šienapjovės bei ruloniniai presai – intensyviam darbui ir jokio skirtumo, ar Jūsų žemdirbystės plotai yra dideli, ar maži. Su kokybiška technika visus darbus atlikti bus kur kas paprasčiau, pavyks sutaupyti daug laiko, mėgautis našiais rezultatais investuojant mažas sąnaudas. „Biržų žemtiekimas“ technika – kiekvienam, kuris ieško profesionalumo ir ilgaamžiškumo.

Šienapjovės gali būti diskinės arba būgninės. Diskinės puikiai pjauna ir labai sėkmingai transportuoja nupjautą masę, tad tai puikus pasirinkimas ieškantiems komfortabilumo bei efektyvumo. Tuo tarpu būgninėmis šienapjovėmis galima pasiekti didesnį darbinį našumą bei pjauti labai žemai, tad tai puikus pasirinkimas, kai prie traktoriaus priekyje jungiama šienapjovė, o traktoriaus gale – priekaba. Ieškant tinkamiausios taip pat būtina įvertinti ir pavarą. Dažniausiai gaminamos ir pačios populiariausios tos, kurios turi cilindrinius krumpliaračius. Galiausiai, kokybiškos šienapjovės turi ir daug papildomų techninių sprendimų, kurie garantuoja kur kas funkcionalesnį darbą. Ypač modernus sprendimas – greita peiliukų keitimo sistema, kuri padeda pasiekti dar geresnį bei našesnį darbą. Taip pat įvertinkite tai, kad vienu atveju šienapjovės dirbs ant lygesnio reljefo, o kitu atveju gali tekti smėlėtu paviršiumi, tokiu, kuris skatina klimpimą. Tai irgi svarbus faktorius, kurį reikia įvertinti ieškant kokybės ir norint, kad darbai būtų funkcionalūs. „Biržų žemtiekimas“ taip pat siūlo atsižvelgi ir į tai kad šienapjovės gali būti prijungiamos, pakabinimos ir pusiau pakabinamos. Pasirinkimas dažnai varijuoja priklausomai ir nuo to – kokios grūdinės kilmės augalai bus pjaunami.

„Biržų žemtiekimas“ šienapjovės ir jos dalys – profesionaliam darbui. Rinkitės kokybę, kuria pasitiki visos Lietuvos žemdirbiai ir ūkininkai.

 

UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo penkių skirtingų modelių olandiškas „Lely Splendimo“ rotacines šienapjoves: pakabinamas gale, traktoriaus priekyje, prikabinamas ir iki 9,0 m kompleksus „Lely Splendimo 900 M/MC“ didelės galios traktoriams. Plačios rotacinių šienapjovių reguliavimo galimybės leidžia nupjautą masę skleisti visame agregato plotyje arba formuoti vieną didelės apimties pradalgę.

„Lely Splendimo“ rotacinių šienapjovių konstrukcija – ilgamečio darbo ir kruopščių tyrimų rezultatas. Konstrukcijos pagrindą sudaro unikalus modulinis pjovimo aparatas su jo viduje įrengtu šešiakampiu pavaros velenu, kuris dėl galimybės jį susukti, atlieka ne tik galios perdavos, bet ir saugiklio funkciją. Rotacinių šienapjovių „Lely Splendimo“ pjovimo aparate yra mažiau krumpliaračių, todėl jis pasižymi efektyvesniu (galios poreikis 15–20 proc. mažesnis) galios perdavimu. UAB „Biržų žemtiekimas“ klientai patvirtina, kad novatoriškos konstrukcijos „Lely Splendimo“ rotacinės šienapjovės gan svariai prisideda prie energijos išteklių taupymo, užtikrindami iki 1 l/ha degalų ekonomiją.

Išskirtinio dėmesio rinkoje sulaukia „Lely Welger“ ruloniniai presai, iš kurių vieni populiariausių – su pastovaus tūrio presavimo kamera. Ilgaamžė, laiko patikrinta ir mažai priežiūros reikalaujanti ruloninių presų konstrukcija leidžia pasiekti išskirtinius rezultatus ir viršyti net reikliausių naudotojų lūkesčius.

Ruloninių presų su pastovaus ir kintamo tūrio presavimo kameromis gamą sudaro po keturis bazinius modelius: su trijų tipų smulkinimo aparatais ir visai be jo. Papildomai, kintamos kameros ruloniniai presai pagal didžiausią ritinio skersmenį skirstomi į dvi grupes: į 0,90–1,60 m ir 1,10–2,00 m skersmens ritinius presuojančius agregatus.

Priklausomai nuo modelio, galimi dviejų skirtingų konstrukcijų rinktuvai: 2,00 ir 2,25 m pločio. Plačiausias, 2,25 m pločio bekumštelinis rinktuvas lengvai surenka didelės apimties sangrėbas net ir staigių posūkių metu. Penkios eilės pirštų laikiklių užtikrina puikų žaliosios masės surinkimą ir nepertraukiamą jos tiekimą smulkintuvui.

UAB „Biržų žemtiekimas“ – patikimas ir našias mašinas tiekianti įmonė, atstovaujanti geriausius savo srities profesionalus. Garantinė mašinų priežiūra, pilnas serviso paslaugų paketas visam mašinos eksploatacijos laikui, operatyvus originalių ir alternatyvių joms atsarginių detalių tiekimas, konkurencingos kainos – viskas, ko tik gali prireikti efektyviai jūsų veiklai, iš vienų rankų!

MŪSŲ PARTNERIAI

 • 001_logset
 • 003_mazzotti
 • 004_sfoggia
 • 006_menke
 • 008_zaslaw
 • 010_bredal
 • 011_meprozet
 • 013_walterscheid
 • 014_linamar
 • 015_dieci
 • 016_stoll
 • 017_sct_lubricants
 • 019_deutz_fahr
 • 020_same
 • 021_boman
 • 022_carraro
 • 023_becchio_mandrile
 • 025_agronic
 • Hardis
 • Junkkari
 • Kuhn
 • SIP
 • brochard
 • gea
 • mzuris
 • peeconas
 • regent
 • thaler


Biržų žemtiekimas, UAB © 2018

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.