Ritininiai presai-vyniotuvai i-BIO+, FBP, VBP

 

MŪSŲ PAGRINDINĖS VERTYBĖS

NAŠUMAS
Mūsų tikslas yra gaminti tokias mašinas, kurios prisidėtų prie jūsų įmonės pelningumo didinimo. Ypatingas presų našumas ir kokybė – pagrindinis sėkmės faktorius. KUHN presaivyniotuvai išsiskiria keliomis unikaliomis savybėmis, kurios gali užtikrinti sėkmingą jūsų įmonės veiklą.

APVALŪS RITINIAI
Vienodi idealios formos ritiniai – būtent to siekia kiekvienas klientas. Mes turime daugiau nei 30 metų patirties presavimo ir vyniojimo srityje, todėl mūsų mašinos garantuoja itin tankių ritinių formavimą net ir sudėtingiausiomis sąlygomis.

PATIKIMUMAS
Jūsų mašina turi išsiskirti didžiausiu našumu ir patikimumu. KUHN siūlo efektyviausius ir universaliausius presus ir vyniotuvus visoje rinkoje, kurie yra gaminami taikant paprastas, bet veiksmingas technologijas. Būtent taip užtikrinamas trumpiausias prastovos laikas ir išskirtinis patikimumas.

MŪSŲ SIŪLOMI RITININIAI PRESAI-VYNIOTUVAI
KUHN ritinių presai-vyniotuvai suprojektuoti taip, kad maksimaliai didintų jūsų pašarų kokybę ir investicijų grąžą. KUHN siūlo įvairius presus-vyniotuvus, todėl tikrai galėsite išsirinkti tokį, kuris atitiks jūsų poreikius ir darbo sąlygas. KUHN presai-vyniotuvai gaminami taikant visas šios srities naujoves tam, kad ūkininkai ir rangovai visame pasaulyje gautų kuo daugiau naudos.
„i-BIO+“ yra itin kompaktiškas ir lengvas presas-vyniotuvas. Dėl mažos masės ir išskirtinio manevringumo, „i-BIO+“ puikiai tinka kalvotoms vietovėms ar nedideliems riboto pasiekiamumo / drėgniems laukams.
FBP 3135 buvo suprojektuotas atlikti darbus pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Dėl tvirto dizaino ir unikalių papildomų savybių galima dar labiau padidinti jūsų įmonės pelningumą.
VB 3100 serijos pagrindu gaminami VBP 3165 ir 3195 modeliai išsiskiria savo universalumu. Dirbant su unikalaus dizaino presavimo kamera galima garantuoti geriausius rezultatus, nepriklausomai nuo presuojamo derliaus tipo.

TIEKIMO SISTEMA „INTEGRAL ROTOR“
Visuose mūsų presuose-vyniotuvuose įdiegta INTEGRAL ROTOR technologija. Ši paprasta, priežiūros nereikalaujanti tiekimo sistema užtikrina neįtikėtiną našumą. Tarp rotoriaus ir rinktuvo virbų yra mažas atstumas, todėl derlius užtikrintai tiekiamas į presavimo kamerą.
Ši priverstinio tiekimo sistema leidžia važiuoti didesniu greičiu, padidinti darbo našumą ir sumažinti derliaus nuostolius. Tiekimo sistema INTEGRAL ROTOR turi virbus, gaminamus iš trinčiai atsparių „HARDOX®“ plieno plokščių. Plienas HARDOX® yra itin kietas, stiprus ir atsparus trinčiai, todėl rotoriaus virbai susidėvi lėčiau nei pagamintų iš kito plieno. Tokie virbai yra eksploatuojami ilgiau, todėl sutaupoma laiko ir pinigų.

RIŠIMAS TINKLELIU
Tinklelio rišimo sistema su aktyvaus įtempimo technologija suteikia ritiniui tvirtą formą ir užtikrina vienodus stiprius tinklelio įtempius per visą rišimo procesą. Tinklelis yra tiekiamas į priekinę presavimo kameros dalį, kurioje prasideda tolygus ritinio formavimas. Antrasis tinklelio rulonas garantuoja pakankamas tinklelio atsargas iki pačios darbo dienos pabaigos. Tinklelio rulonas yra lengvai pakeičiamas, saugiai stovint ant didelės platformos.
Dėl KUHN novatoriško dizaino, rišimo metu tinklelis visą laiką yra įtemptas. Tinklelio vyniojimo sistema veikia greičiu, lygiu 93 % ritinio sukimosi greičio, todėl tinklelis yra įtempiamas be plyšimo rizikos. Tai užtikrina nuolatinį vienodą tinklelio įtempimą nepriklausomai nuo derliaus rūšies ar oro sąlygų. Tinklelis užleidžiamas net ir ant ritinio kraštų, vengiant oro pūslelių susidarymo, o tai lemia dar geresnę pašaro kokybę. Tinklelio įtempimą galima lengvai reguliuoti kintamo skersmens skriemuliu, o sluoksnių skaičių – per terminalą.

RIŠIMAS PLĖVELE
Nuo tos akimirkos, kai 2015 m. „i-BIO+“ modelyje buvo pristatyta 2-jų ričių plėvelės rišimo sistema, ūkininkai visame pasaulyje turėjo galimybę įsitikinti šio unikalaus sprendimo privalumais. Dabar išdidžiai pristatome šią pašarų kokybę išsaugoti padedančią sistemą ir FBP 3135 versijoje.
Kuo šis KUHN sprendimas yra ypatingas ir kodėl turėtumėte rinktis būtent jį? Puikiausiai suprantame, kad derliaus surinkimui tinkamų dienų nebūna per daug. Todėl jums yra būtina patikima, universali ir greitai veikianti mašina, užtikrinanti geriausią galutinį rezultatą.

GREITAI PAKEIČIAMA PLĖVELĖ
Tam, kad plėvelė būtų pakeista kuo greičiau ir prastova būtų kuo trumpesnė, plėvelės skyrius sumontuotas strategiškai svarbioje mašinos vietoje, t.y. vos keleto žingsnių atstumu nuo vyniojimo įrenginio.
Plėvelės skyrius ir įtempikliai išdėstyti taip, kad plėvelę galima būtų pakeisti ergonomiškai.

Raktas į našumą, kurio tikitės iš savo KUHN mašinos, yra puiki vartotojo sąsaja. Mes atsižvelgiame į ūkininkų nuomones ir taip tobuliname savo elektroninius sprendimus. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad operatorius būtų informuotas apie mašinos darbą bet kurią akimirką ir kad visos svarbios funkcijos būtų valdomos ranka. Tik taip gali būti garantuota visiška mašinos kontrolė.

6

Ar žinojote, kad galite sumažinti išlaidas koncentratams net 89 €/ha per metus, jei sumažinsite pašarų nešvarumų lygį nuo 4 iki 2 %*? Mes norime padėti jums pasiekti aukščiausią pašarų kokybę. Šiuo tikslu mes norime perduoti jumsturimas žinias, įgytas šioje srityje per kelis dešimtmečius, ir patarti, kaip gaminti visavertį pašarą. Padėsime jums susipažinti su stipriosiomis mūsų mašinų pusėmis tam, kad galėtumėte išnaudoti jų turimą potencialą aukščiausios kokybės pašarų gamyboje.

8

PDFmygtukas

Sužinok apie naujienas pirmas

Pageidaujamos temos:

Aprašymas

Šienapjovės, ruloniniai presai

Kokybiškos šienapjovės bei ruloniniai presai – intensyviam darbui ir jokio skirtumo, ar Jūsų žemdirbystės plotai yra dideli, ar maži. Su kokybiška technika visus darbus atlikti bus kur kas paprasčiau, pavyks sutaupyti daug laiko, mėgautis našiais rezultatais investuojant mažas sąnaudas. „Biržų žemtiekimas“ technika – kiekvienam, kuris ieško profesionalumo ir ilgaamžiškumo.

Šienapjovės gali būti diskinės arba būgninės. Diskinės puikiai pjauna ir labai sėkmingai transportuoja nupjautą masę, tad tai puikus pasirinkimas ieškantiems komfortabilumo bei efektyvumo. Tuo tarpu būgninėmis šienapjovėmis galima pasiekti didesnį darbinį našumą bei pjauti labai žemai, tad tai puikus pasirinkimas, kai prie traktoriaus priekyje jungiama šienapjovė, o traktoriaus gale – priekaba. Ieškant tinkamiausios taip pat būtina įvertinti ir pavarą. Dažniausiai gaminamos ir pačios populiariausios tos, kurios turi cilindrinius krumpliaračius. Galiausiai, kokybiškos šienapjovės turi ir daug papildomų techninių sprendimų, kurie garantuoja kur kas funkcionalesnį darbą. Ypač modernus sprendimas – greita peiliukų keitimo sistema, kuri padeda pasiekti dar geresnį bei našesnį darbą. Taip pat įvertinkite tai, kad vienu atveju šienapjovės dirbs ant lygesnio reljefo, o kitu atveju gali tekti smėlėtu paviršiumi, tokiu, kuris skatina klimpimą. Tai irgi svarbus faktorius, kurį reikia įvertinti ieškant kokybės ir norint, kad darbai būtų funkcionalūs. „Biržų žemtiekimas“ taip pat siūlo atsižvelgi ir į tai kad šienapjovės gali būti prijungiamos, pakabinimos ir pusiau pakabinamos. Pasirinkimas dažnai varijuoja priklausomai ir nuo to – kokios grūdinės kilmės augalai bus pjaunami.

„Biržų žemtiekimas“ šienapjovės ir jos dalys – profesionaliam darbui. Rinkitės kokybę, kuria pasitiki visos Lietuvos žemdirbiai ir ūkininkai.

 

UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo penkių skirtingų modelių olandiškas „Lely Splendimo“ rotacines šienapjoves: pakabinamas gale, traktoriaus priekyje, prikabinamas ir iki 9,0 m kompleksus „Lely Splendimo 900 M/MC“ didelės galios traktoriams. Plačios rotacinių šienapjovių reguliavimo galimybės leidžia nupjautą masę skleisti visame agregato plotyje arba formuoti vieną didelės apimties pradalgę.

„Lely Splendimo“ rotacinių šienapjovių konstrukcija – ilgamečio darbo ir kruopščių tyrimų rezultatas. Konstrukcijos pagrindą sudaro unikalus modulinis pjovimo aparatas su jo viduje įrengtu šešiakampiu pavaros velenu, kuris dėl galimybės jį susukti, atlieka ne tik galios perdavos, bet ir saugiklio funkciją. Rotacinių šienapjovių „Lely Splendimo“ pjovimo aparate yra mažiau krumpliaračių, todėl jis pasižymi efektyvesniu (galios poreikis 15–20 proc. mažesnis) galios perdavimu. UAB „Biržų žemtiekimas“ klientai patvirtina, kad novatoriškos konstrukcijos „Lely Splendimo“ rotacinės šienapjovės gan svariai prisideda prie energijos išteklių taupymo, užtikrindami iki 1 l/ha degalų ekonomiją.

Išskirtinio dėmesio rinkoje sulaukia „Lely Welger“ ruloniniai presai, iš kurių vieni populiariausių – su pastovaus tūrio presavimo kamera. Ilgaamžė, laiko patikrinta ir mažai priežiūros reikalaujanti ruloninių presų konstrukcija leidžia pasiekti išskirtinius rezultatus ir viršyti net reikliausių naudotojų lūkesčius.

Ruloninių presų su pastovaus ir kintamo tūrio presavimo kameromis gamą sudaro po keturis bazinius modelius: su trijų tipų smulkinimo aparatais ir visai be jo. Papildomai, kintamos kameros ruloniniai presai pagal didžiausią ritinio skersmenį skirstomi į dvi grupes: į 0,90–1,60 m ir 1,10–2,00 m skersmens ritinius presuojančius agregatus.

Priklausomai nuo modelio, galimi dviejų skirtingų konstrukcijų rinktuvai: 2,00 ir 2,25 m pločio. Plačiausias, 2,25 m pločio bekumštelinis rinktuvas lengvai surenka didelės apimties sangrėbas net ir staigių posūkių metu. Penkios eilės pirštų laikiklių užtikrina puikų žaliosios masės surinkimą ir nepertraukiamą jos tiekimą smulkintuvui.

UAB „Biržų žemtiekimas“ – patikimas ir našias mašinas tiekianti įmonė, atstovaujanti geriausius savo srities profesionalus. Garantinė mašinų priežiūra, pilnas serviso paslaugų paketas visam mašinos eksploatacijos laikui, operatyvus originalių ir alternatyvių joms atsarginių detalių tiekimas, konkurencingos kainos – viskas, ko tik gali prireikti efektyviai jūsų veiklai, iš vienų rankų!

MŪSŲ PARTNERIAI

 • 001_logset
 • 003_mazzotti
 • 004_sfoggia
 • 006_menke
 • 008_zaslaw
 • 010_bredal
 • 011_meprozet
 • 013_walterscheid
 • 014_linamar
 • 015_dieci
 • 016_stoll
 • 017_sct_lubricants
 • 019_deutz_fahr
 • 020_same
 • 021_boman
 • 022_carraro
 • 023_becchio_mandrile
 • 025_agronic
 • Hardis
 • Junkkari
 • Kuhn
 • SIP
 • brochard
 • gea
 • mzuris
 • peeconas
 • regent
 • thaler


Biržų žemtiekimas, UAB © 2018

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.