Kuhn ritininiai presai VB serija

 

KUHN pristato naująją ritininių presų seriją, kurią naudojant galima susidoroti su šiuolaikinio ūkininkavimo iššūkiais.
KUHN ritininiai presai buvo projektuojami atsižvelgiant į svarbiausius ūkininkų poreikius. Todėl su jais neabejotinai bus galima prisidėti prie jūsų pelningumo didinimo.

PATIRTIS IR NOVATORIŠKUMAS
Savo prioritetu KUHN laiko aukščiausio lygio kliento aptarnavimą. Mūsų darbuotojai yra įvairių ūkininkavimo sričių specialistai, todėl jų praktinės žinios, sugebėjimai ir asmeninis įsitraukimas lemia tik geriausius rezultatus.

PRESŲ SPECIALISTAI 
Mūsų techninės žinios ir praktinė patirtis presų gamybos srityje buvo kaupiama ilgus metus. Todėl, kurdami paprastas, bet veiksmingas technologijas, padėsime mūsų klientams pagerinti jų darbo kokybę.
 
PRISTATOME VB 3100 SERIJOS PRESUS
Su KUHN kintamo tūrio ritininiais presais galima užtikrinti kokybišką didelio tankio ritinių formavimą. VB 3100 seriją sudaro įvairūs presų modeliai, kurie atitiks jūsų individualius
poreikius. KUHN kintamo tūrio ritininiai presai gaminami taikant visas šios srities naujoves tam, kad ūkininkai ir rangovai visame pasaulyje gautų kuo daugiau naudos.
Modeliai VB 3155-3185 yra suprojektuoti sausai medžiagai presuoti, pvz., šiaudams ar šienui.
Modeliai VB 3160-3190 – tai aukščiausios klasės presai, suderinami su ISOBUS standartu ir puikiai pritaikyti skirtingų rūšių pašarui rinkti, įskaitant šienainį.
VB 3165 ir 3195 serijų modeliai yra pritaikyti dirbti sunkiausiomis darbo sąlygomis visame pasaulyje.
 
TIEKIMO SISTEMA „INTEGRAL ROTOR“
Bendra visų VB 3100 serijos presų ypatybė yra įdiegta INTEGRAL ROTOR technologija. Su šia paprasta priežiūros nereikalaujančia tiekimo sistema yra užtikrinamas neįtikėtinas masės pralaidumas. Kadangi tarp rotoriaus ir rinktuvo virbų yra mažas tarpelis, galima garantuoti sklandų derliaus tiekimą į presavimo kamerą. Dėl įdiegtos priverstinio tiekimo sistemos galima važiuoti didesniu greičiu, padidinti darbo našumą ir sumažinti derliaus nuostolius. Tiekimo sistemoje INTEGRAL ROTOR yra virbai, kurie gaminami iš HARDOX® trinčiai atsparių plokščių*. Plienas HARDOX® yra itin kietas ir patvarus, todėl rotoriaus virbai susidėvi daug lėčiau. Ilgesnis jų eksploatavimo laikas leidžia sutaupyti laiko ir pinigų.
 
SPARTUS IDEALIŲ RITINIŲ FORMAVIMAS
VB 3100 serijos modelių presavimo kameroje įrengtos 5 juostos ir 3 voleliai, todėl, nepriklausomai nuo tiekimo sistemos, galima suformuoti vienodus ritinius. Netaisyklingas viršutinio kameros volelio profilis lemia didesnį sąlyčio paviršių ir yra sumažinami nuostoliai. Priekiniame preso segmente sumontuotas didelis glotnus volelis ir varomas valomasis volelis, taip apsaugoma nuo medžiagos kaupimosi mašinos priekyje. Kadangi KUHN yra padarytas su sumania presavimo kameros konstrukcija ir įdiegta sistema PROGRESSIVE DENSITY, tai kiekvieną kartą yra garantuojamas puikų rezultatą.
 
IDEALUS TINKLELIO PASKLEIDIMAS
Tinklelio rišimo sistema su aktyvaus įtempimo technologija suteikia ritiniui tvirtą formą ir užtikrina vienodą įtempį per visą rišimo procesą. Tinklelis yra tiekiamas į priekinę presavimo kameros dalį, kurioje iškart pradedamas ritinio formavimas. Dėl įrengto antrojo tinklelio rulono, iki ilgos darbo dienos pabaigos yra garantuojamas pakankamas atsargos kiekis. Tinklelio rulonas yra lengvai keičiamas saugiai stovint ant žemės.
Dėl KUHN novatoriško dizaino, rišimo metu, tinklelis visą laiką yra vienodai įtemptas. Tinklelio vyniojimo sistema veikia greičiu, lygiu 90% ritinio sukimosi greičio, todėl tinklelis yra įtempiamas be nutrūkimo rizikos. Palikęs presavimo kamerą, ritinys neišsiplės ir išsaugos savo tankį. Tinklelis yra juosiamas ir ant ritinio kraštų, taip apsaugant jį nuo oro pūslelių susidarymo vyniojimo metu, o tai ilgesniam laikui užtikrina aukštą pašarų kokybę.
 
INTUITYVIOS VARTOTOJO SĄSAJOS
Raktas į našumą, kurio tikitės iš savo KUHN mašinos, yra vartotojo sąsajoje. Mes atsižvelgiame į ūkininkų nuomones ir taip tobuliname savo elektroninius sprendimus. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad operatorius būtų informuotas apie mašinos darbą bet kurią akimirką ir kad visos svarbios funkcijos būtų pasiekiamos ranka. Tik taip gali būti garantuota visiška mašinos kontrolė.
4
 
Ar žinojote, kad galite sumažinti išlaidas koncentratams net 89 €/ha per metus, jei sumažinsite pašarų nešvarumų lygį nuo 4 iki 2 %*? Mes norime padėti jums pasiekti aukščiausią pašarų kokybę. Šiuo tikslu mes norime perduoti jums turimas žinias, įgytas šioje srityje per kelis dešimtmečius, ir patarti, kaip gaminti visavertį pašarą. Padėsime jums susipažinti su stipriosiomis mūsų mašinų pusėmis tam, kad galėtumėte išnaudoti jų turimą potencialą aukščiausios kokybės pašarų gamyboje.
 
6
 
 PDFmygtukas

Sužinok apie naujienas pirmas

Pageidaujamos temos:

Aprašymas

Šienapjovės, ruloniniai presai

Kokybiškos šienapjovės bei ruloniniai presai – intensyviam darbui ir jokio skirtumo, ar Jūsų žemdirbystės plotai yra dideli, ar maži. Su kokybiška technika visus darbus atlikti bus kur kas paprasčiau, pavyks sutaupyti daug laiko, mėgautis našiais rezultatais investuojant mažas sąnaudas. „Biržų žemtiekimas“ technika – kiekvienam, kuris ieško profesionalumo ir ilgaamžiškumo.

Šienapjovės gali būti diskinės arba būgninės. Diskinės puikiai pjauna ir labai sėkmingai transportuoja nupjautą masę, tad tai puikus pasirinkimas ieškantiems komfortabilumo bei efektyvumo. Tuo tarpu būgninėmis šienapjovėmis galima pasiekti didesnį darbinį našumą bei pjauti labai žemai, tad tai puikus pasirinkimas, kai prie traktoriaus priekyje jungiama šienapjovė, o traktoriaus gale – priekaba. Ieškant tinkamiausios taip pat būtina įvertinti ir pavarą. Dažniausiai gaminamos ir pačios populiariausios tos, kurios turi cilindrinius krumpliaračius. Galiausiai, kokybiškos šienapjovės turi ir daug papildomų techninių sprendimų, kurie garantuoja kur kas funkcionalesnį darbą. Ypač modernus sprendimas – greita peiliukų keitimo sistema, kuri padeda pasiekti dar geresnį bei našesnį darbą. Taip pat įvertinkite tai, kad vienu atveju šienapjovės dirbs ant lygesnio reljefo, o kitu atveju gali tekti smėlėtu paviršiumi, tokiu, kuris skatina klimpimą. Tai irgi svarbus faktorius, kurį reikia įvertinti ieškant kokybės ir norint, kad darbai būtų funkcionalūs. „Biržų žemtiekimas“ taip pat siūlo atsižvelgi ir į tai kad šienapjovės gali būti prijungiamos, pakabinimos ir pusiau pakabinamos. Pasirinkimas dažnai varijuoja priklausomai ir nuo to – kokios grūdinės kilmės augalai bus pjaunami.

„Biržų žemtiekimas“ šienapjovės ir jos dalys – profesionaliam darbui. Rinkitės kokybę, kuria pasitiki visos Lietuvos žemdirbiai ir ūkininkai.

 

UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo penkių skirtingų modelių olandiškas „Lely Splendimo“ rotacines šienapjoves: pakabinamas gale, traktoriaus priekyje, prikabinamas ir iki 9,0 m kompleksus „Lely Splendimo 900 M/MC“ didelės galios traktoriams. Plačios rotacinių šienapjovių reguliavimo galimybės leidžia nupjautą masę skleisti visame agregato plotyje arba formuoti vieną didelės apimties pradalgę.

„Lely Splendimo“ rotacinių šienapjovių konstrukcija – ilgamečio darbo ir kruopščių tyrimų rezultatas. Konstrukcijos pagrindą sudaro unikalus modulinis pjovimo aparatas su jo viduje įrengtu šešiakampiu pavaros velenu, kuris dėl galimybės jį susukti, atlieka ne tik galios perdavos, bet ir saugiklio funkciją. Rotacinių šienapjovių „Lely Splendimo“ pjovimo aparate yra mažiau krumpliaračių, todėl jis pasižymi efektyvesniu (galios poreikis 15–20 proc. mažesnis) galios perdavimu. UAB „Biržų žemtiekimas“ klientai patvirtina, kad novatoriškos konstrukcijos „Lely Splendimo“ rotacinės šienapjovės gan svariai prisideda prie energijos išteklių taupymo, užtikrindami iki 1 l/ha degalų ekonomiją.

Išskirtinio dėmesio rinkoje sulaukia „Lely Welger“ ruloniniai presai, iš kurių vieni populiariausių – su pastovaus tūrio presavimo kamera. Ilgaamžė, laiko patikrinta ir mažai priežiūros reikalaujanti ruloninių presų konstrukcija leidžia pasiekti išskirtinius rezultatus ir viršyti net reikliausių naudotojų lūkesčius.

Ruloninių presų su pastovaus ir kintamo tūrio presavimo kameromis gamą sudaro po keturis bazinius modelius: su trijų tipų smulkinimo aparatais ir visai be jo. Papildomai, kintamos kameros ruloniniai presai pagal didžiausią ritinio skersmenį skirstomi į dvi grupes: į 0,90–1,60 m ir 1,10–2,00 m skersmens ritinius presuojančius agregatus.

Priklausomai nuo modelio, galimi dviejų skirtingų konstrukcijų rinktuvai: 2,00 ir 2,25 m pločio. Plačiausias, 2,25 m pločio bekumštelinis rinktuvas lengvai surenka didelės apimties sangrėbas net ir staigių posūkių metu. Penkios eilės pirštų laikiklių užtikrina puikų žaliosios masės surinkimą ir nepertraukiamą jos tiekimą smulkintuvui.

UAB „Biržų žemtiekimas“ – patikimas ir našias mašinas tiekianti įmonė, atstovaujanti geriausius savo srities profesionalus. Garantinė mašinų priežiūra, pilnas serviso paslaugų paketas visam mašinos eksploatacijos laikui, operatyvus originalių ir alternatyvių joms atsarginių detalių tiekimas, konkurencingos kainos – viskas, ko tik gali prireikti efektyviai jūsų veiklai, iš vienų rankų!

MŪSŲ PARTNERIAI

 • 001_logset
 • 003_mazzotti
 • 004_sfoggia
 • 006_menke
 • 008_zaslaw
 • 010_bredal
 • 011_meprozet
 • 013_walterscheid
 • 014_linamar
 • 015_dieci
 • 016_stoll
 • 017_sct_lubricants
 • 019_deutz_fahr
 • 020_same
 • 021_boman
 • 022_carraro
 • 023_becchio_mandrile
 • 025_agronic
 • Hardis
 • Junkkari
 • Kuhn
 • SIP
 • brochard
 • gea
 • mzuris
 • peeconas
 • regent
 • thaler


Biržų žemtiekimas, UAB © 2018

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.