Lely Tigo rinktuvinės priekabos

● Talpa nuo 16,5 iki 54 m3 ● Dviejų tipų masės tiekikliai Stumdomoji priekinė sienelė

Kompanija „Lely“ siūlo vienašes, dviašies ir triašes rinktuvines priekabas, kurios puikiai tinka ne tik žolės surinkimui iš sangrėbų, jos smulkinimui ir iškrovimui, bet ir žaliosios masės pervežimui iš lauko iki tranšėjos. Plačią gamą sudaro penkios modelių grupės.

Rinktuvinėse priekabose, priklausomai nuo modelio, gali būti įrengti dviejų tipų tiekikliai: rotoriniai arba diskiniai–žvaigždiniai. Rinktuvinėse priekabose Tigo S ir Tigo S Profi įrengtas rotorinis penkių grėblių tiekiklis. Likusiuose modeliuose išskirtinį smulkinimo aparato našumą užtikrina diskinis-žvaigždinis tiekiklis. Nepriklausomai, kokio tipo rinktuvas, jo galios perdava – tiesioginė, sustiprinta. Ši perdava kartu su neaptarnaujamu pagrindiniu reduktorium (galios dalytuvu) užtikrina optimaliausią galios poreikį.

Lely Tigo naudojami naujos konstrukcijos bekumštelinčiai 5 arba 7 eilių rinktuvai. 1,80 arba 1,90 m pločio rinktuvai 25 proc. našesni už naudotus anksčiau. Atstumas tarp pirštų 1,90 m pločio rinktuve – 54 mm. Virš rinktuvo įrengtas specialus, laisvai pritvirtintas prispaudimo būgnas su masės kreiptuvu. Rinktuvo apačioje, traktoriaus vėžių centre gali būti įrengtas atraminis volas, padedantis rinktuvui geriau kopijuoti dirvos paviršių. Dėl naujos rinktuvų ir rėmo konstrukcijos transportinėje padėtyje užtikrinama didelė, iki 80 cm prošvaisa. Didelis atstumas iki žemės svarbus nuimant kukurūzus arba dirbant nelygioje vietovėje.

Tiekiklis įrengtas tuojau už rinktuvo – tiesiasrautis masės tiekimas užtikrina didžiausią laidumą . Diskinis–žvaigždinis tiekiklis yra išardomas. Galima pakeisti ne tik jo diskus, bet ir atskirą jų dalį – kiekvieną diską sudaro trys pirštų segmentai. Svarbu ir tai, kad kiekvieną jų galima pakeisti neišimat paties tiekiklio. Tiekiklio perdavoje naudojami didelėms apkrovoms atsparūs, savaime nusistatantys ritininiai guoliai.

Tiekiklio rotoriaus pirštų plotis – 25 mm, todėl bendras aktyvus tiekiklio paviršiaus plotas yra didesnis kaip 1 m2. Dėl šios priežasties gaunamas itin didelis masės laidumas ir greitas priekabos užpildymas.

Rinktuvinių priekabų smulkinimo aparatai turi 31, 33 arba 40 keičiamų dantytų peilių. Smulkinimo aparato peiliai padalinti į dvi grupes, todėl lengva pasirinkti: žolę smulkinti į 74 arba 34 mm ilgio pjausnius (priklausomai nuo rinktuvinės priekabos modelio) arba tiekti ją visai nesmulkintą.

Pavyzdžiui, Tigo S ir Tigo S Profi įrengtas smulkinimo aparatas su 33 peiliais, kuriuos, siekiant reikiamo žolės pjausnio ilgio galima įjungti atskiromis grupėmis: 0, 5, 17, 21 ir 33 peilius. Žolę su šiuo smulkinimo aparatu galima susmulkinti į 38 mm ilgio pjausnius. Smulkinimo aparatas Tigo R yra su 31 peiliu. Čia mažiausias žolės pjausnio ilgis – 45 mm. Mažiausias žolės pjausnio ilgis, vos 37 mm, galimas modeliuose Tigo R Profi ir Tigo R Combi.

Smulkinimo aparato peiliai keičiami lengvai ir paprastai, nenaudojant papildomų įrankių.

Smulkinimo aparatuose įrengta apsaugos nuo kliūčių sistema Trimatic. Tiekikliui prispaudus kliūtį prie peilio, apsauginė jo spyruoklė deformuojasi, sumažindama peilį veikiančią jėgą ir tuo pačiu apsaugodamą tiekiklį nuo pažeidimų. Kliūtį nustūmus tolyn, peilis grąžinamas į darbinę padėtį. Sistema, kurios konstrukcijoje nėra sudėtingų svirčių ar deformuojamų strypų, yra visiškai patikima ir veikia be sutrikimų net sudėtingiausiomis sąlygomis.

Dauguma modelių pritaikytos agregauoti su traktoriais, turinčiais apkrovai jautrią (Load Sensing) hidraulinę sistemą.

Kėbulo grindyse įrengto grandiklinio transporterio pavara – hidraulinė, kai kuriuose modeliuose – dviejų pakopų. Tolygiam susmulkintos žolės paskleidimui tranšėjoje ar kaupe didžiausios talpos modeliuose įrengtas dozatorius su 2 arba 3 volais. Galimas šoninis juostinis transporteris su hidrauline perdava žolės pjausnio subėrimui į ėdžias.

Tigo PER ir Tigo XR priekabos karkasą sudaro tiesiai prie rėmo pritvrtintos plieninės, nedideliu žingsniu viena nuo kitos įrengtos atramos, suteikiančios konstrukcijai tvirtmo ir stabilumo. Šioms priekaboms nereikalingos įtempimo virvės arba suveržiantys lanka, todėl į jas itin patogu krauti žaliąją masę važiuojant paskui pašarų smulkintuvą. Visuose modeliuose įrengtos šoninės durys ir kopetėlės.

Pradedant modeliu Lely Tigo 50 R Profi galima įrengti svarstykles.

Pagal pageidavimą, rinktuvinėse priekabose gali būti įrengti pneumatiniai arba hidrauliniai stabdžiai. Dviašės važiuoklėse gali būti mechaniškai arba hidrauliškai vairuojamos. Didelės talpos priekabose įrengiama hidropneumatinė amortizacija su automatine lygio kontrole. Didžiausias greitis – 40 km/val.

lely tigo

lely tigo2

Sužinok apie naujienas pirmas

Pageidaujamos temos:

Aprašymas

Šienapjovės, ruloniniai presai

Kokybiškos šienapjovės bei ruloniniai presai – intensyviam darbui ir jokio skirtumo, ar Jūsų žemdirbystės plotai yra dideli, ar maži. Su kokybiška technika visus darbus atlikti bus kur kas paprasčiau, pavyks sutaupyti daug laiko, mėgautis našiais rezultatais investuojant mažas sąnaudas. „Biržų žemtiekimas“ technika – kiekvienam, kuris ieško profesionalumo ir ilgaamžiškumo.

Šienapjovės gali būti diskinės arba būgninės. Diskinės puikiai pjauna ir labai sėkmingai transportuoja nupjautą masę, tad tai puikus pasirinkimas ieškantiems komfortabilumo bei efektyvumo. Tuo tarpu būgninėmis šienapjovėmis galima pasiekti didesnį darbinį našumą bei pjauti labai žemai, tad tai puikus pasirinkimas, kai prie traktoriaus priekyje jungiama šienapjovė, o traktoriaus gale – priekaba. Ieškant tinkamiausios taip pat būtina įvertinti ir pavarą. Dažniausiai gaminamos ir pačios populiariausios tos, kurios turi cilindrinius krumpliaračius. Galiausiai, kokybiškos šienapjovės turi ir daug papildomų techninių sprendimų, kurie garantuoja kur kas funkcionalesnį darbą. Ypač modernus sprendimas – greita peiliukų keitimo sistema, kuri padeda pasiekti dar geresnį bei našesnį darbą. Taip pat įvertinkite tai, kad vienu atveju šienapjovės dirbs ant lygesnio reljefo, o kitu atveju gali tekti smėlėtu paviršiumi, tokiu, kuris skatina klimpimą. Tai irgi svarbus faktorius, kurį reikia įvertinti ieškant kokybės ir norint, kad darbai būtų funkcionalūs. „Biržų žemtiekimas“ taip pat siūlo atsižvelgi ir į tai kad šienapjovės gali būti prijungiamos, pakabinimos ir pusiau pakabinamos. Pasirinkimas dažnai varijuoja priklausomai ir nuo to – kokios grūdinės kilmės augalai bus pjaunami.

„Biržų žemtiekimas“ šienapjovės ir jos dalys – profesionaliam darbui. Rinkitės kokybę, kuria pasitiki visos Lietuvos žemdirbiai ir ūkininkai.

 

UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo penkių skirtingų modelių olandiškas „Lely Splendimo“ rotacines šienapjoves: pakabinamas gale, traktoriaus priekyje, prikabinamas ir iki 9,0 m kompleksus „Lely Splendimo 900 M/MC“ didelės galios traktoriams. Plačios rotacinių šienapjovių reguliavimo galimybės leidžia nupjautą masę skleisti visame agregato plotyje arba formuoti vieną didelės apimties pradalgę.

„Lely Splendimo“ rotacinių šienapjovių konstrukcija – ilgamečio darbo ir kruopščių tyrimų rezultatas. Konstrukcijos pagrindą sudaro unikalus modulinis pjovimo aparatas su jo viduje įrengtu šešiakampiu pavaros velenu, kuris dėl galimybės jį susukti, atlieka ne tik galios perdavos, bet ir saugiklio funkciją. Rotacinių šienapjovių „Lely Splendimo“ pjovimo aparate yra mažiau krumpliaračių, todėl jis pasižymi efektyvesniu (galios poreikis 15–20 proc. mažesnis) galios perdavimu. UAB „Biržų žemtiekimas“ klientai patvirtina, kad novatoriškos konstrukcijos „Lely Splendimo“ rotacinės šienapjovės gan svariai prisideda prie energijos išteklių taupymo, užtikrindami iki 1 l/ha degalų ekonomiją.

Išskirtinio dėmesio rinkoje sulaukia „Lely Welger“ ruloniniai presai, iš kurių vieni populiariausių – su pastovaus tūrio presavimo kamera. Ilgaamžė, laiko patikrinta ir mažai priežiūros reikalaujanti ruloninių presų konstrukcija leidžia pasiekti išskirtinius rezultatus ir viršyti net reikliausių naudotojų lūkesčius.

Ruloninių presų su pastovaus ir kintamo tūrio presavimo kameromis gamą sudaro po keturis bazinius modelius: su trijų tipų smulkinimo aparatais ir visai be jo. Papildomai, kintamos kameros ruloniniai presai pagal didžiausią ritinio skersmenį skirstomi į dvi grupes: į 0,90–1,60 m ir 1,10–2,00 m skersmens ritinius presuojančius agregatus.

Priklausomai nuo modelio, galimi dviejų skirtingų konstrukcijų rinktuvai: 2,00 ir 2,25 m pločio. Plačiausias, 2,25 m pločio bekumštelinis rinktuvas lengvai surenka didelės apimties sangrėbas net ir staigių posūkių metu. Penkios eilės pirštų laikiklių užtikrina puikų žaliosios masės surinkimą ir nepertraukiamą jos tiekimą smulkintuvui.

UAB „Biržų žemtiekimas“ – patikimas ir našias mašinas tiekianti įmonė, atstovaujanti geriausius savo srities profesionalus. Garantinė mašinų priežiūra, pilnas serviso paslaugų paketas visam mašinos eksploatacijos laikui, operatyvus originalių ir alternatyvių joms atsarginių detalių tiekimas, konkurencingos kainos – viskas, ko tik gali prireikti efektyviai jūsų veiklai, iš vienų rankų!

MŪSŲ PARTNERIAI

 • 001_logset
 • 003_mazzotti
 • 004_sfoggia
 • 006_menke
 • 008_zaslaw
 • 010_bredal
 • 011_meprozet
 • 013_walterscheid
 • 014_linamar
 • 015_dieci
 • 016_stoll
 • 017_sct_lubricants
 • 019_deutz_fahr
 • 020_same
 • 021_boman
 • 022_carraro
 • 023_becchio_mandrile
 • 025_agronic
 • Hardis
 • Junkkari
 • Kuhn
 • SIP
 • brochard
 • gea
 • mzuris
 • peeconas
 • regent
 • thaler


Biržų žemtiekimas, UAB © 2018

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.