Deutz - Fahr C7000-oji Serija 310 - 350 AG

2-jų arba 3-jų būgnų kūlimo-separavimo sistema, 5 arba 6 klavišiniai kratikliai, 310 arba 350 AG

Deutz-Fahr C7000-ąją seriją sudaro keturios skirtingo laidumo mašinos: C7205 ir C7206 su 2-jų būgnų kūlimo-separavimo sistema ir C7206TS bei C7206TS, turinčios 3 būgnus. Pastarosios modifikacijos dar turi ir darbui kalvotose vietovėse pritaikytas modifikacijas TSB (Balance). Esant specialiems poreikiams gali būti įrengta pusiau vikšrinė važiuoklė.

Didelio laidumo kombainai gaminami Kroatijoje. Mašinų estetiniai ir ergonominiai sprendimai, tradiciškai visiems Deutz-Fahr, įgyvendinti Džiudžaro (Giugiaro) studijoje.

Kaip ir C9000-ojoje serijoje, kombainuose įrengta naujai suprojektuota Commander Cab V kabina turi 180° kampu išlenktą artemalinį priekinį stiklą. Gerą matomumą užtikrina pasirenkamos trijų lygių apšvietimo prietaisų kombinacijos, trys vaizdo kameros, leidžiančios matyti 360° vaizdą aplink kombainą. Vairuotojo sėdynė su automatine, priklausomai nuo operatoriaus masės, amortizacijos sistema.

Svarbiausieji valdikliai sutelkti daugiafunkcėje svirtelėje: pjaunamosios ir lenktuvų pakėlimas/nuleidimas, kampinis pjaunamosios reguliavimas, pjovimo kampo nustatymas ir lenktuvų reversas. Visų kombaino sistemų stebėsenai ir reguliavimui skirti du atskiri valdymo terminalai, išdėstyti bendroje valdymo konsolėje CCM. Lengvai skaitomuose prietaisuose pateikiama išsami informacija, pradedant alyvos temperatūra hidraulinėje sistemoje, baigiant degalų ir tirpalo AdBlue kiekiu atskirose talpose. Parametrų nuostatos keičiamos membranine klaviatūra, kuriai nepavojingos dulkės ir drėgmė, ją lengva prižiūrėti.

Kombainuose galimos 4,20 – 9,00 m pločio originalios Deutz-Fahr ir 5,00 – 7,50 m pločio Biso VX Varicrop pjaunamosios su reguliuojamo ilgio dugnu. Deutz-Fahr pjaunamosiose gali būti įrengti našūs bei efektyvūs Shumacher pjovimo aparatai. Analogiški pjovimo aparatai gali būti naudojami ir Biso pjaunamosiose ir, kas labai svarbu, įprastinis pjovimo aparatas pastarosiose gali būti pakeistas Shumacher mazgu bet kada ateityje – visi tvirtinimo elementai yra numatyti iš anksto. Shumacher pjovimo aparatas gali būtų įprastinėmis, pasyviomis peiliukų atramomis arba aktyviomis, kuomet dalgio peiliukai remiasi ne į trinties plokšteles, o į ritinėlius. Riedėjimo trinties nuostoliai yra daug mažesni už slydimo trinties nuostolius, todėl toks pjovimo aparatas yra efektyviausias iš šiandien naudojamų.

Pjaunamosios lenktuvai gali būti su plastikiniais (Deutz-Fahr) arba iš spyruoklinio plieno pagamintais pirštais. Lenktuvų pavara taip pat skirtinga: elektrinė (Deutz-Fahr) arba hidraulinė (Biso). Tačiau abejais atvejais lenktuvų sūkių dažnį galima sinchronizuoti su kombaino važiavimo greičiu.

Deutz-Fahr ir Biso pjaunamosiose įengtas automatinis pjovimo aukščio reguliavimas ir reljefo kopijavimas. Tiksliam automatiniam pjaunamosios valdymui numatyta visa eilė jutiklių: prie nuožulniojo transporterio, pjaunamosios apačioje, šonuose ir kėlimo hidrocilindruose. Visuose kombainuose su 5 arba 6 klavišiniais kratikliais įrengiami trys kėlimo hidrocilindrai, o su platesnėmis ir kukurūzams nuimti skirtose pjaunamosiomis, jų gali būti keturi. Automatinė reljefo kopijavimo skersine kryptimi sistema AutoControl (Deutz-Fahr) efektyviai kopijuoja paviršių reljefui kintant iki 14 proc., o TSB (Balance) modifikacijose – iki 20 proc.

Deutz-Fahr C7000 serijos kombainuose įrengta 2-jų arba 3-jų (mod. TS/TSB) būgnų kūlimo-separavimo sistema. Nuožulniojo transporterio priekyje tolygiam masės padavimui ir dideliam laidumui užtikrinti sumontuotas pirštinis būgnas. Šiems tikslams įgyvendinti transporterio lystelės išdėstytos šachmatiškai, o jo pavaroje naudojamos dvi arba trys grandinės. Nuožulniojo transporterio reversas – hidraulinis.

Didelio, 0,6 m skersmens kūlimo būgnas su 8-iais spragilais dėl didelio inercijos momento užtikrina tolygų masės tiekimą ir mažiau reaguoja į perkrovas. Didesni darbiniai sūkiai turi didelę įtaką masės tiekimo tolygumui, o sūkių dažnio reguliavimas plačiame diapazone (420 - 1250 min-1, su papildomu reduktoriumi – 210 – 625  min-1; iki 120.000 kirčių per minutę) – kūlimo efektyvumui nepriklausomai nuo pjūties sąlygų.

Kūlimo būgno pobūgnis būgną gaubia 121° kampu. Tarpas tarp būgno ir pobūgnio reguliuojamas elektriškai, priekyje ir gale atskirai. Deutz-Fahr vienintelis rinkoje siūlo segmentinį, iš 3-jų dalių sudarytą kūlimo būgno pobūgnį, turinčių skirtingus tarpus tarp lystelių. Surenkamo pobūgnio segmentai gali turėti 11, 14 ir 22 mm dydžio tarpus, kurie pasirenkami priklausomai nuo darbo sąlygų: nuimant sausus javus – 11, 14 ir 22 mm, esant didesniam drėgniui – 14, 14 ir 22 mm.

TS ir TSB modeliuose įrengtas 3-iasis būgnas - 0,59 m skersmens rotorinis šiaudų separatorius su 10-ia dantų eilių, kuris kombaino laidumą padidina iki 20 proc. Atstumas tarp rotorinio šiaudų separatoriaus dantų ir pobūgnio taip pat keičiamas. Elektriškai galima pasirinkti vieną iš penkių fiksuotų būgno padėčių, nuo 25 (intensyviausia separacija) iki 65 mm, kuomet nuimant labai sausus ir trapius javus siekiama kuo mažiau trupinti šiaudus.

5-ių arba 6-ių klavišų kombainuose klavišiniai kratikliai – atviro tipo. Alkūninį veleną su kratikliais jungia ilgaamžiai, neaptarnaujami rutuliniai guoliai. Patys kratikliai – 5-ių (mod. C7205 ir C7206) arba 4-ių kaskadų, kurių pirmoji, siekiant užtikrinti efektyviausią masės judėjimą ir separaciją – aukščiausia.

Dvikaskadį C7000 serijos kombaino valytuvą sudaro išimama 1,85 m ilgio kratomoji lenta su reguliuojamu trumpuoju sietu, užtikrinanti pirminę separaciją, ir du elektriškai reguliuojami (papildomai) sietai: viršutinis bei apatinis. Viršutinis sietas turi reguliuojamą ilgintuvą, kuriuo įtakojamas masės grąžinimas perkūlimui. Siekiant neapkrauti kombaino kuliamosios masė grąžinama ant kratomosios lentos. 0,4 m skersmens valytuvo tiesiasrautis turbininis ventiliatorius, turintis 44-ias mentes, užtikrina galingą ir tolygų oro srautą visame plotyje.

Kombainuose įrengtas naujos kartos, Mercedes-Benz (MTU) 6R1000 serijos, 6 cl., 7,7 l darbo tūrio variklis, atitinkantis Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus. Variklyje įrengta išorinė kenksmingų deginių emisijos mažinimo priemonė – SCR katalizatorius, kurio darbui naudojamas tirpalas AdBlue. Degalų bako talpa 750 l, AdBlue bako – 85 l.

Kombaino galios perdava sukonstruota taip, kad diržai gaubtų ne mažiau kaip 2/3 skriemulio – didesnis kontaktinio paviršiaus plotas mažina diržų buksavimą ir leidžia perduoti didesnę galią.

Transmisija – 4-ių pavarų hidrostatinė, apimanti greičių diapazoną nuo 0 iki 30 km/val. Nepriklausomai nuo kombaino modifikacijos, 2WD arba 4WD, galinė ašis sustiprinta, su 60 mm skersmens ratų stebulėmis.

PDFmygtukas

Sužinok apie naujienas pirmas

Pageidaujamos temos:

Kombainai

Kombainas – daugiafunkcinis prietaisas, kuris padeda tinkamai nuimti derlių, atliekantis kelias skirtingas funkcijas ir taip garantuojantis aukščiausios kokybės darbą reikalaujantį mažiausių investicijų bei laiko sąnaudų. Patys populiariausi – javų kombainai, kurie pjauna ir apdirba javus, paruošia tolimesniam jų apdorojimui, darbus atlieka maksimaliai greitai ir labai tiksliai.

Lietuva gaudama investicijas iš Europos Sąjungos gali džiaugtis „augančiais ūkininkais“, kurie renkasi išmanią įrangą padėsiančią profesionaliai atlikti darbus. Juk ūkininkas – tai verslininkas, kurio tikslas mažiausiomis investicijomis gauti našiausią rezultatą. O tam Jūsų paslaugoms yra „Biržų Žemtiekimas“, kuris siūlo ypač kokybiškus, tvirtus bei stilingus Jūsų laukų darbuotojus - Deutz-Fahr kombainus! Tai vienas seniausių traktorių gamintojų visoje Europoje, tad jo patirtis, atsidavimas klientams bei nuolatinis siekis pasiūlyti aukštesnės kokybės gaminius už patrauklesnę kainą – galimybės, kurias įvertina kiekvienas ieškantis žemės ūkio technikos. Aukščiausio našumo kombainas Lietuvoje atitinka šiuolaikinio ūkininko poreikius, tad dirbame ne tik greitai ir profesionaliai, tačiau ir komfortabiliai. Nuo šiol darbo vieta tampa ypač patraukli, tad sėdėdami kombaine jausitės tarsi sėdėdami biure, kadangi net ir labai kaitromis dienomis pavyks susikurti tobulą mikroklimatą efektyviems darbams įgyvendinti.  Galiausiai, galite pamiršti nugaros skausmą, kurį sukelia ilgas sėdėjimas kombaine. Su amortizuota sėdyne, kuri gali būti reguliuojama pagal kiekvieno vairuotojo poreikius – žemės ūkio darbai virs malonumais, kurių nesinorės  baigti. Papildomas privalumas, kad manevringi Deutz-Fahr naudojami net ir kalvotose vietovėse, tad nesvarbu, kur yra Jūsų laukas – apdirbti kviečius su kokybiška technika nebus sunku. Juolab, valdymas labai paprastas, tad perprasti technikos subtilybes nesunkiai gebės kiekvienas. Galiausiai, šie kombainai saugo ne tik žmogau sveikatą darbo metu, tačiau ir gamtą, kuri duoda mums maistą. Gamintojas įdiegė griežčiausius ekologinius reikalavimus, naudojami ypač taupūs bei ekologiški varikliai, kurie leis jaustis ramiu dėl gamtos apsaugos.

O dar geresniam darbui - Deutz-Fahr kombainai turi net 180 laipsnių stiklą, kuris leis nesunkiai valdyti techniką net ir sudėtingose vietose. Taip pat ypač inovatyvi apšvietimo sistema leis dirbti naktimis. Juk kuomet reikia nuimti derlių – neegzistuoja rytas arba naktis, reikia dirbti visomis išgalėmis. Tokiu atveju ši technika tampa nepamainoma priemone, kuri leis net ir nakties metu dirbti saugiai bei puikiai matyti atliekamus darbus.

UAB „Biržų Žemtiekimas“ kombainai – profesionalumas už priimtiną kainą. Nuolatos pildome savo katalogą, kad kiekvienas klientas be jokių rūpesčių rasti tokius pasiūlymus, kokie jam labiausiai tinka. Nuo mažiau iki daugiau funkcijų turinčių kombainų, kurie garantuos efektyvumą. Jeigu nerandate ko ieškote – visada siūlome susisiekti su mūsų konsultantais, kurie pagal Jūsų poreikius pateiks rekomendacijas, atsakys į klausimus bei patars, koks javų kombainas labiausiai tinka Jums. Juk kiekvienas atvejis yra individualus ir mes puikiai tai suprantame rekomenduodami konkrečiam ūkininkui tam tikrą kombainą. Profesionalumui nėra ribų ir mes galima jas padėti pasiekti. O kuo profesionalumas didesnis – tuo darbai bus malonesni ir darbus atliks greičiau nei spėsite apie tai pagalvoti.

MŪSŲ PARTNERIAI

 • 001_logset
 • 003_mazzotti
 • 004_sfoggia
 • 006_menke
 • 008_zaslaw
 • 010_bredal
 • 011_meprozet
 • 013_walterscheid
 • 014_linamar
 • 015_dieci
 • 016_stoll
 • 017_sct_lubricants
 • 019_deutz_fahr
 • 020_same
 • 021_boman
 • 022_carraro
 • 023_becchio_mandrile
 • 025_agronic
 • Hardis
 • Junkkari
 • Kuhn
 • SIP
 • brochard
 • gea
 • mzuris
 • peeconas
 • regent
 • thaler


Biržų žemtiekimas, UAB © 2018

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.