Medkirtės Logset

LOGSET 5H GT

5hp

„Logset“ 5HP GT – mažiausia medkirtė „Logset“ mašinų gamoje. Jos galingas 7,4 litro darbinės talpos 6 cilindrų variklis išvysto 170 kW galią su įdiegta SCR technologija. Dėl kompaktiškų matmenų ir galingo variklio ši medkirtė universali, nors pagrindinė jos paskirtis yra retinimo darbai. „Logset“ 5HP GT lengvai manevruojama ir ją galima pasukti be didelių pastangų. Su 34 colių galiniais ratais medkirtė gali dirbti įvairių tipų reljefuose.
SUBALANSUOTI KOMPONENTAI
Variklio dydis, hidraulika ir mechaninės mašinos dalys – viskas tobulai suderinta šešių ratų medkirtės modelyje. Ši „premium“ klasės mašina yra kompaktiška ir siaura su 22,5 colio ratais priekinėje važiuoklėje. Medkirtės plotį galima susiaurinti iki 2,5 metro, panaudojant 600 mm padangas. Mažesnių matmenų ratai leido šiek tiek palengvinti „Logset“ 5HP GT, lyginant su „Logset“ 6HP GT modeliu. Medkirtėje įrengtas patvarus „Mesera 221H“ manipuliatorius. Manipuliatoriaus siekį galima pasirinkti iki 8,3 m, 10 m arba 11 m. „Logset“ 5HP GT gerai dirba mažo ir vidutinio skersmens medžių kirtimuose. Kirtimo galvutės, pvz. „Logset“ TH45, TH55 ir TH65, pritaikytos montuoti medkirtėje „Logset“ 5HP GT. Visos TH serijos kirtimo galvutės sukonstruotam patogiam ir tiksliam darbui.
EKONOMIJA
„Logset“ 5HP GT su „AGCO Power“ dyzeliniu varikliu yra pats ekonomiškiausias pasirinkimas, lyginant su kitomis šios dydžio klasės medkirtėmis. Sėkmingai suderinus variklio dydį, hidrauliką ir naują „Logset“ TOC-MD 2 valdymo sistemą, variklis dirba tolygiau ir operatorius tai aiškiai pastebės pagal sumažėjusias degalų sąnaudas.

5hp2

PDFmygtukas

LOGSET 6HP GTE

6hp

6HP GTE yra vidutinio dydžio medkirtė, kuriai būdingas konstrukcijos stabilumas ir degalų taupymas. Tai greita, manevringa ir tvirta medkirtė, skirta mažesniems retinimams ir vidutinio dydžio plyniems kirtimams. Tokiomis sąlygomis optimaliai išnaudojamas jos našumas ir gaunami geriausi ekonominiai rezultatai.
SUBALANSUOTI KOMPONENTAI
Šios medkirtės manipuliatorius „Mesera 221H“ pasiekia iki 11 metrų, todėl 6HP GTE lengvai atlieka savo užduotis miškuose, kur medžių skersmuo yra nuo mažo iki vidutinio. Dėl tobulai parinktų mašinos variklio, hidraulikos ir mechaninių dalių parametrų, „Logset“ konstrukcija yra optimali, lyginant su kitomis šio dydžio klasės medkirtėmis. Medkirtėse 6HP GT galima sumontuoti TH45, TH55 arba TH65 kirtimo galvutes ir jos visos sukonstruotos patogiam ir tiksliam darbui. Medkirtės kirtimo galvutė valdoma ir dirba sparčiai, bet nemažindama tikslumo.
8 RATAI DIDESNIAM NAŠUMUI
6HP GTE yra stabili technika, užtikrinanti operatoriui naujo lygio komfortą. Aštuonių ratų važiuoklė suteikia medkirtei išskirtinį pajėgumą bet kokio reljefo vietovėse: aukštą traukos galią ir stabilumą stačiuose šlaituose ir paslankumą minkšto grunto sąlygomis. Ir pabaigai: kai uždedate didelio pravažumo vikšrus, galite dirbti ten, kur anksčiau negalėjote įvažiuoti.
EKONOMIJA
Su degalus efektyviai vartojančiu 6 cilindrų 7,4 l dyzeliniu varikliu, 6HP GTE turi pakankamai galios ir sukimo momento sukti 190 cm3 darbinio tūrio hidraulinį siurblį. Sėkmingai suderinus variklio dydį, hidrauliką ir naują „Logset“ TOC-MD 2 valdymo sistemą, variklis neperkraunamas ir operatorius tai aiškiai pastebi, nes degalų sąnaudos yra žemos.

6hp2

PDFmygtukas

LOGSET 8H GTE

8h

SUBALANSUOTI KOMPONENTAI
Medvežė „Logset“ 8H GTE be vargo atlieka savo darbą miškuose, kur medžiai įvairaus dydžio nuo mažų iki didelių, nevienodo reljefo vietovėse. Dėl tobulai parinktų mašinos variklio, hidraulikos ir mechaninių dalių parametrų, „Logset“ konstrukcija yra optimali, lyginant su kitomis šio dydžio klasės medkirtėmis. „Logset“ 8H GTE turi „Mesera“ M240H manipuliatorių (arba „Mesera“ 220 pasirinktinai), kurio pasiekiamas atstumas iki 11,1 metro. Medkirtėje galima sumontuoti „Logset“ TH55, TH65 arba TH75 kirtimo galvutę, visos šios galvutės numatytos patogiam ir tiksliam darbui. Ši medkirtė gali būti valdoma sparčiai, bet tikslumas dėl to nesumažėja.
AŠTUONI RATAI DIDESNIAM NAŠUMUI
„Logset“ 8H GTE yra stabili ir tvirta mašina. Ji operatoriaus komfortą pakelia į naują lygį. Aštuoni ratai užtikrina medkirtei neprilygstamą pravažumą įvairaus reljefo miškuose. Ši medkirtė suteiks jums didelę traukos galią ir stabilumą stačiuose šlaituose ir prisitaikys prie minkšto grunto profilio. Ir pabaigai: kai uždedate didelio pravažumo vikšrus, galite dirbti ten, kur anksčiau negalėjote įvažiuoti.
EKONOMIJA
Su degalus taupančiu 7,4 litro darbinio tūrio 6 cilindrų „Agco Power“ dyzeliniu varikliu, „Logset“ 8H GTE yra pakankamai galinga ir išvysto reikiamą sukimo momentą sukti viengubą arba dvigubą hidraulinį siurblį. Sėkmingai suderinus variklio dydį, hidrauliką ir naujos versijos „Logset“ TOC-MD 2 valdymo sistemą, variklis neperkraunamas ir operatoriui tai aiškiai pastebi, nes sumažėja degalų sąnaudos.

8h2

PDFmygtukas

LOGSET 12H GTE

12h

12H GTE Hybrid – pati našiausia medienos ruošimo mašina pasaulyje, ji išties milžiniška ir skirta pelningam didelės apimties kirtimui. Šis milžinas turi viską: revoliucingą hibridinę technologiją, dvigubo kontūro hidrauliką, galingą manipuliatorių, patvarią transmisiją ir daug daugiau. Trumpai tariant, stabilumas, patikimumas ir komfortas viename dideliame komplekse.
GALIA
Elektros variklis yra greitas ir galingas. Per dalį sekundės hibridinė sistema gali išvystyti iki 510 AG ir sugeneruoti didžiulį 2000 Nm sukimo momentą. Hibridinė sistema akimirksniu sureaguoja į apkrovos pokyčius, žymiai padidindama galią tiekiamą manipuliatoriui. Sunkioms apkrovoms pritaikytas galios agregatas užtikrina, kad šiai medkirtei pakaks galios įveikti pačius sunkiausius darbus.
EKONOMIJA
Hibridinė sistema teikia dvigubą naudą: didesnį pajėgumą ir labai mažas eksploatacines išlaidas. Prireiktų labai didelio variklio ir statinių degalų, kad būtų išvystoma tokia pati milžiniška galia ir sukimo momentas, kokius akimirksniu pasiekia hibridinė sistema. Degalų sąnaudos yra gerokai mažesnės, lyginant su tradiciniais galios tiekimo agregato sprendimais. Hibridinė sistema leidžia išvengti galios maksimumų, kurių paprastai prireikia eksploatuojant variklį. Stabiliai veikiantis variklis sutaupo daug degalų, prailgina variklio resursą ir mažina išlaidas techninei priežiūrai.
EKOLOGIJA
Hibridinėje sistemoje galiai generuoti naudojama elektra. Pripažįstama, kad elektros energija yra ekologiška ir nekenkia aplinkai. Mažesnės degalų sąnaudos ir stabilus variklio darbas lemia ir mažesnį dujų išmetimą į aplinką. „Logset“ hibridinė medkirtė atitinka visus šiuolaikinius aplinkosaugos standartus, nemažinant pelningumo ir galios.

12h2

PDFmygtukas

 

 

Kontaktas pasiteiravimui +370 694 86088

Sužinok apie naujienas pirmas

Pageidaujamos temos:

Miško technika

UAB „Biržų žemtiekimas“ atstovauja vieną žinomiausių miško technikos gamintojų, Suomijos kompaniją „Logset Oy“. Nors kompanija įkurta 1992 m., tačiau jos gaminama miško technika – aukščiausios klasės medkirtės ir medvežės yra gerai vertinamos visame pasaulyje: „Logset“ prekės ženklas atstovaujamas 20-yje šalių, o jos pagaminta miško technika dirba daugiau kaip 25-iose.

„Logset“ miško technikos gamoje  14 mašinų modelių. Medvežių gamą sudaro 7 baziniai modeliai, visos modulinės konstrukcijos, su 8x8 važiuokle. Medkirčių gamą taip pat sudaro 7 baziniai modeliai, su 6x6 ir 8x8 važiuoklėmis. Naujoje „Logset“ miško technikoje sumontuoti pažangūs, griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkantys, itin ekonomiški 4 arba 6 cilindrų „AGCO Power“ varikliai su didelio slėgio maitinimo sistemomis common rail ir SCR katalizatoriais, kurių darbui reikalingas tirpalas AdBlue (pastarojo tirpalo naudojimas leidžia sumažinti degalų sąnaudas ir gauti mažesnius valadinius darbo kaštus). Miško technikoje naudojami aukščiausios klasės komponentai: „Logset“ manipuliatoriai, NAF balansyriniai vežimėliai, „Bosch Rexroth“ ir „Sauer-Danfoss“ hidrauliniai valdikliai bei vykdikliai.

Miško technikoje naudojamos didelį įstiklinimo plotą turinčios kabinos atitinka FOPS, OPS ir ROPS reikalavimus, jos yra su oro kondicionieriais (klimato kontrolės sistemomis), autonominiais oro šildytuvais ir smūgiams atspariais stiklais, turinčios puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Naujos architektūros variklio gaubtas pagamintas iš 5 mm storio plieno lakštų priekyje ir 2 mm šonuose. Jo forma tokia, kad būtų kuo geresnis matomumas iš operatoriaus darbo vietos, tuo pačiu ir puikus variklio aušinimas bet kokiomis darbo sąlygomis. Papildomai medkirtėse kabinos yra pasukamos, su automatine lygio kontrole skersine ir išilgine kryptimis.

Kompaktinių medvežių klasėje – du modeliai: 4F GT (127 kW/170 AG, konstrukcinė masė 13,5 t, krovumas 10,0 t) ir 5F GT (127 kW/170 AG, konstrukcinė masė 15,5 t, krovumas 12,0 t). Šiose medvežėse sumontuotas griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkantis 4 cl. „AGCO Power 49 AWF“ variklis. Krovinio aikštelės plotas, atitinkamai 2,9 ir 3,6 kv. m. Medvežių traukiamoji galia 135 ir 169 kN. Miško technikoje sumontuoti Masera 61 ir Masera 71 manipuliatoriai, kurių kėlimo momentas, atitinkamai, 91 ir 99 kNm. Net ir pradinės „Logset“ medvežės valdomos pažangia TOC („Total Operator Control“) sistema, kurioje visa informacija pateikiama viename didelės įstrižainės LED ekrane. Daugiafunkcis valdymo terminalas su LED ekranu užtikrina paprastą variklio, transmisijos, hidraulinės sistemos parametrų kontrolę ir reguliavimus, taip pat leidžia vykdyti degalų sąnaudų kontrolę. „Logset“ TOC ir TOC-MD sistemose numatytas individualus kiekvienam mašinos operatoriui USB raktas, leidžiantis greitai parengti miško techniką darbui pagal konkretaus operatoriaus nuostatas, tuo pačiu išsaugoti individualius atliktų darbų parametrus.

Vidutinės, virš 200 AG medvežių klasėje UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo tris „Logset“ modelius: 4FP GT (170 kW/230 AG, konstrukcinė masė 16,5 t, krovumas 12,0 t), 6F GT (170 kW/230 AG, konstrukcinė masė 17,0 t, krovumas 14,0 t) ir 8F GT (185 kW/250 AG, konstrukcinė masė 17,5 t, krovumas 15,0 t). Medvežėse sumontuotas griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkantis 6 cl. „AGCO Power 74 AWF“ variklis. Krovinio aikštelės plotas, atitinkamai 3,6, 3,8 ir 4,0 kv. m. Medvežių traukiamoji galia 169 bei 190 kN (mod. 6F GT ir 8F GT). Medvežėse sumontuoti Masera 83 ir Masera 91 (mod. 6F GT ir 8F GT) manipuliatoriai, kurių kėlimo momentas, atitinkamai, 106 ir 125 kNm. Šios klasės „Logset“ medvežės taip pat valdomos pažangia TOC („Total Operator Control“) sistema.

„Logset“ medvežių flagmanai – modeliai 10F GT ir 12F GT. Tai galingiausios gamoje ir vienos efektyviausių rinkoje mašinos. 10F GT aprūpintas 220 kW/300 AG varikliu, medvežės konstrukcinė masė 22,0 t, krovumas 18,0 t. 12F GT dar įspūdingesnis: 220 kW/300 AG variklis, 24,0 t konstrukcinė masė ir 20,0 t krovumas. Flagmanuose sumontuotas griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkantis 6 cl. „AGCO Power 74 AWF“ variklis. Krovinio aikštelės plotas abiejuose modeliuose – 5,4 kv. m. Medvežių traukiamoji galia 220 ir 250 kN. Jose sumontuoti Masera 111 ir Masera 142 manipuliatoriai, kurių kėlimo momentas, atitinkamai, 151 ir 178 kNm. Kaip ir visos, taip ir šios „Logset“ medvežės yra valdomos pažangia TOC („Total Operator Control“) sistema.

Populiariausios UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlomos „Logset“ 6x6 medkirtės yra 5HP GT, 6HP GT ir 8H GT. Visos jos, kaip ir likusioji „Logset“ gaminama miško technika, aprūpintos griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkančiais 6 cl. „AGCO Power 74 AWF“ varikliais, priklausomai nuo modelio turinčiais 170 kW/230 AG ir 220 kW/300 AG pajėgumą.  Mašinų konstrukcinė masė nuo 15,0 iki 19,0 t. Medkirtėse sumontuoti Masera 220H ir Masera 240H manipuliatoriai, kurių kėlimo momentas nuo 188 ir 240 kNm. Siūlomas itin didelis kirtimo galvučių pasirinkimas. „Logset“ medvežės yra valdomos pažangia TOC-MD („Total Operator Control“) sistema.

„Logset“ 8x8 medkirčių gamą sudaro keturi modeliai: 6HP GTE, 8H GTE, 10H GTE ir 12H GTE Hybrid. Pastaroji – unikali miško kirtimo mašina, turinti hibridinę sinergetinę galios perdavą, sudarytą iš vidaus degimo ir elektros variklio, kurių suminė galia 380 kW/510 AG, didžiausias, rekordinis klasėje sukimo momentas 2000 Nm pasiekiamas jau prie 1500 aps./min. variklio sūkių. Pagal ekonominius rodiklius tai pati efektyviausia tokio pobūdžio mašina rinkoje, brėžianti šio segmento ateities gaires.

 Galingiausios, UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlomos „Logset“ 8x8 medkirtės aprūpintos griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkančiais 6 cl. „AGCO Power 74 AWF“ varikliais, priklausomai nuo modelio turinčiais 185 kW/250 AG ir 220 kW/300 AG pajėgumą.  Mašinų konstrukcinė masė nuo 21,0 iki 24,0 t. Medkirtėse sumontuoti Masera 220H, Masera 240H ir Masera 280H manipuliatoriai (hibridinėje medkirtėje – Masera 285H), kurių kėlimo momentas nuo 188 ir 280 kNm. Siūlomas itin didelis kirtimo galvučių pasirinkimas. „Logset“ medvežės yra valdomos pažangia TOC-MD („Total Operator Control“) sistema.

UAB „Biržų žemtiekimas“ – kokybiškų ir efektyvių mašinų tiekėjas, randantis geriausius sprendimus kiekvienam naudotojui.

MŪSŲ PARTNERIAI

 • 001_logset
 • 003_mazzotti
 • 004_sfoggia
 • 006_menke
 • 008_zaslaw
 • 010_bredal
 • 011_meprozet
 • 013_walterscheid
 • 014_linamar
 • 015_dieci
 • 016_stoll
 • 017_sct_lubricants
 • 019_deutz_fahr
 • 020_same
 • 021_boman
 • 022_carraro
 • 023_becchio_mandrile
 • 025_agronic
 • Hardis
 • Junkkari
 • Kuhn
 • SIP
 • brochard
 • gea
 • mzuris
 • peeconas
 • regent
 • thaler


Biržų žemtiekimas, UAB © 2018

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.