Kirtimo galvutės LOGSET

LOGSET TH45

th45

„Logset“ TH45 pagaminta, siekiant optimalių rezultatų retinant miškus. TH45 yra kompaktiška ir lengva kirtimo galvutė, sklandžiai ir greitai dirbanti net tankiuose miškuose. Ši kirtimo galvutė skirta žemų ir vidutinio dydžio medžių kirtimui. Ji turi du hidrauliškai varomus traukimo ritinėlius ir atraminį ritinėlį trinties mažinimui ir traukimo palengvinimui. Galvutės hidraulika optimizuota darbui ir mažesnės galios medkirtėse. Srauto dalytuvas vienodai paskirsto slėgį ir srautą į kiekvieną traukimo variklį, užtikrindamas tolygų traukimą ir genėjimą net sudėtingomis sąlygomis. Hidraulinės žarnos sumaniai pratiestos ir gerai apsaugotos. Matavimo ritinėlį valdo hidraulinis cilindras, kurį reguliuojant išlaikomas reikiamas spaudimas bet kokiomis sąlygomis.

th452

PDFmygtukas

LOGSET TH55

th55

TH55 yra lengva, kompaktiška ir labai produktyvi kirtimo galvutė, specialiai skirta plynam vidutinio dydžio medžių kirtimui ir retinimui. Lengvo svorio TH55 yra puikus pasirinkimas vidutinio dydžio medkirtėms su toli siekiančiais manipuliatoriais. Trijų tiekimo ritinėlių sinchroniško traukimo sistema užtikrina galingą ir tikslų traukimą bet kokiomis sąlygomis. Šio modelio kirtimo galvutė puikiai doroja palinkusius kamienus, nes ilgi jos peiliai turi lygiagrečią traukę, galvutę galima pakreipti dideliu kampu ir jos rėmas yra trumpas. Medienos skersmuo matuojamas dviem jutikliais nuo priekinių peilių, tokiu būdu garantuojamas patikimas skersmens matavimas. Visiškai hidraulikos valdomas ilgio matavimo ratukas, kurio spaudimą galima reguliuoti, ir galimybė pasirinkti iš įvairių tipų matavimo ratukų visomis sąlygomis užtikrina tikslų ilgio matavimą. Galvutėje galima sumontuoti papildomai pasirenkamus peilius, traukimo ritinėlius ir įdiegti programinę įrangą efektyviam medienos rietuvių apdorojimui.

th552

PDFmygtukas

LOGSET TH65

th65

TH65 yra universali kirtimo galvutė retinimui ir galutiniam kirtimui bet kokio tipo miškų plotuose. Ji kompaktiška ankstyvajam retinimui, nors turi pakankamai galios kirsti iki 65 cm skersmens medžius. Optimalus našumas pasiekiamas, kai skersmuo siekia iki 45 cm. Ši kirtimo galvutė gerai suderinama su medkirte „LOGSET“ 8H GT. TH65 yra reikiamo pajėgumo, tačiau nesunki, todėl ji puikiai tinka plataus užgriebio manipuliatoriams su ilgesne strėle. Siūloma nemažai papildomos įrangos skirtingiems klientų poreikiams, pvz., kitokio tipo tiekimo ritinėliai, spalvinis ženklinimas ir kelmų apdorojimas. „LOGSET“ TH65X versija turi du traukimo ritinėlius ir atraminį galinį ritinėlį, vietoj užpakalinio traukimo ritinėlio. Tokios konstrukcijos kirtimo galvutėje yra daugiau vietos. Kadangi jos konstrukcija paprastesnė, ši galvutė yra puikus pasirinkimas ekskavatoriams ir kitoms mažesnio pajėgumo bazinėms mašinoms.

th652

PDFmygtukas

LOGSET TH75

th75

Padidinto tvirtumo TH75 galvutė yra trečia pagal dydį TH kirtimo galvučių eilėje. Gana trumpas galvutės rėmas ir tik 1300 kg svoris tobulai tinka medkirtėms „LOGSET“ 8 H ir 10H. Minimalus kamieno ir rėmo kontakto plotas sumažina trintį, degalų sąnaudas ir prailgina visų komponentų tarnavimą. TH75 yra išbaigtas sprendimas sunkiems kamienams. Nejudamas galinis peilis didina šakų genėjimo kokybę. Siekiant geriausių rezultatų, „Logset“ siūlo rinktis įvairaus dydžio traukimo variklius ir smaigus traukimo ritinėliams. LOGSET TH75X. Stiprios konstrukcijos TH75X idealiai tinka vikšrinėms bazinėms medienos ruošimo mašinoms. Ši kirtimo galvutė veiksmingai traukia kamienus, net kai siurblys ir variklis yra mažesnio galingumo. Su dviem traukiančiais tiekimo ritinėliais ir užpakaliniu atraminiu ritinėliu, konstrukcija yra tvirta bet paprasta.

th752

PDFmygtukas

LOGSET TH85

th85

TH85 – antra pagal dydį „Logset“ TH serijos kirtimo galvutė. Su „Logset“ 12 H GTE Hybrid medkirte, ši kirtimo galvutė pakelia našumą iki dar nematyto lygio. TH85 skirta medžių, kurių skersmuo nuo 80 cm iki 4 cm, kirtimui, traukimui ir skersiniam pjovimui. Trys galvutės traukimo ritinėliai ir keturi hidrauliniai varikliai užtikrina įspūdingą traukimo jėgą, net su sunkiausiai kertamais medžiais. 2100 kg bendro svorio konstrukcija apima patvarius ritinėlius, peilius ir pasukimo ašis. Galima pasirinkti 0,404” arba ¾” žingsnio pjūklo mazgo grandines ir iki 1 metro ilgio pjovimo juostą. TH85 turi visus komponentus, reikalingus galingo kirtimo patirčiai: pajėgumą ir efektyvumą. Visos TH serijos kirtimo galvutės standartiškai tiekiamos su TOC-MD matavimo įrenginiu. Vartotojo sąsaja leidžia patogiai naudoti ir reguliuoti tokias funkcijas, kaip proporcinį peilių valdymą, automatinį skersinį pjaustymą ir traukimo greitį. Darnus TOC-MD („Total Operator Control“) integravimas su šia kirtimo galvute garantuoja aukštą našumą.

th852

PDFmygtukas

 

Kontaktas pasiteiravimui +370 694 86088

Sužinok apie naujienas pirmas

Pageidaujamos temos:

Miško technika

UAB „Biržų žemtiekimas“ atstovauja vieną žinomiausių miško technikos gamintojų, Suomijos kompaniją „Logset Oy“. Nors kompanija įkurta 1992 m., tačiau jos gaminama miško technika – aukščiausios klasės medkirtės ir medvežės yra gerai vertinamos visame pasaulyje: „Logset“ prekės ženklas atstovaujamas 20-yje šalių, o jos pagaminta miško technika dirba daugiau kaip 25-iose.

„Logset“ miško technikos gamoje  14 mašinų modelių. Medvežių gamą sudaro 7 baziniai modeliai, visos modulinės konstrukcijos, su 8x8 važiuokle. Medkirčių gamą taip pat sudaro 7 baziniai modeliai, su 6x6 ir 8x8 važiuoklėmis. Naujoje „Logset“ miško technikoje sumontuoti pažangūs, griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkantys, itin ekonomiški 4 arba 6 cilindrų „AGCO Power“ varikliai su didelio slėgio maitinimo sistemomis common rail ir SCR katalizatoriais, kurių darbui reikalingas tirpalas AdBlue (pastarojo tirpalo naudojimas leidžia sumažinti degalų sąnaudas ir gauti mažesnius valadinius darbo kaštus). Miško technikoje naudojami aukščiausios klasės komponentai: „Logset“ manipuliatoriai, NAF balansyriniai vežimėliai, „Bosch Rexroth“ ir „Sauer-Danfoss“ hidrauliniai valdikliai bei vykdikliai.

Miško technikoje naudojamos didelį įstiklinimo plotą turinčios kabinos atitinka FOPS, OPS ir ROPS reikalavimus, jos yra su oro kondicionieriais (klimato kontrolės sistemomis), autonominiais oro šildytuvais ir smūgiams atspariais stiklais, turinčios puikią šilumos ir garso izoliaciją.

Naujos architektūros variklio gaubtas pagamintas iš 5 mm storio plieno lakštų priekyje ir 2 mm šonuose. Jo forma tokia, kad būtų kuo geresnis matomumas iš operatoriaus darbo vietos, tuo pačiu ir puikus variklio aušinimas bet kokiomis darbo sąlygomis. Papildomai medkirtėse kabinos yra pasukamos, su automatine lygio kontrole skersine ir išilgine kryptimis.

Kompaktinių medvežių klasėje – du modeliai: 4F GT (127 kW/170 AG, konstrukcinė masė 13,5 t, krovumas 10,0 t) ir 5F GT (127 kW/170 AG, konstrukcinė masė 15,5 t, krovumas 12,0 t). Šiose medvežėse sumontuotas griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkantis 4 cl. „AGCO Power 49 AWF“ variklis. Krovinio aikštelės plotas, atitinkamai 2,9 ir 3,6 kv. m. Medvežių traukiamoji galia 135 ir 169 kN. Miško technikoje sumontuoti Masera 61 ir Masera 71 manipuliatoriai, kurių kėlimo momentas, atitinkamai, 91 ir 99 kNm. Net ir pradinės „Logset“ medvežės valdomos pažangia TOC („Total Operator Control“) sistema, kurioje visa informacija pateikiama viename didelės įstrižainės LED ekrane. Daugiafunkcis valdymo terminalas su LED ekranu užtikrina paprastą variklio, transmisijos, hidraulinės sistemos parametrų kontrolę ir reguliavimus, taip pat leidžia vykdyti degalų sąnaudų kontrolę. „Logset“ TOC ir TOC-MD sistemose numatytas individualus kiekvienam mašinos operatoriui USB raktas, leidžiantis greitai parengti miško techniką darbui pagal konkretaus operatoriaus nuostatas, tuo pačiu išsaugoti individualius atliktų darbų parametrus.

Vidutinės, virš 200 AG medvežių klasėje UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlo tris „Logset“ modelius: 4FP GT (170 kW/230 AG, konstrukcinė masė 16,5 t, krovumas 12,0 t), 6F GT (170 kW/230 AG, konstrukcinė masė 17,0 t, krovumas 14,0 t) ir 8F GT (185 kW/250 AG, konstrukcinė masė 17,5 t, krovumas 15,0 t). Medvežėse sumontuotas griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkantis 6 cl. „AGCO Power 74 AWF“ variklis. Krovinio aikštelės plotas, atitinkamai 3,6, 3,8 ir 4,0 kv. m. Medvežių traukiamoji galia 169 bei 190 kN (mod. 6F GT ir 8F GT). Medvežėse sumontuoti Masera 83 ir Masera 91 (mod. 6F GT ir 8F GT) manipuliatoriai, kurių kėlimo momentas, atitinkamai, 106 ir 125 kNm. Šios klasės „Logset“ medvežės taip pat valdomos pažangia TOC („Total Operator Control“) sistema.

„Logset“ medvežių flagmanai – modeliai 10F GT ir 12F GT. Tai galingiausios gamoje ir vienos efektyviausių rinkoje mašinos. 10F GT aprūpintas 220 kW/300 AG varikliu, medvežės konstrukcinė masė 22,0 t, krovumas 18,0 t. 12F GT dar įspūdingesnis: 220 kW/300 AG variklis, 24,0 t konstrukcinė masė ir 20,0 t krovumas. Flagmanuose sumontuotas griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkantis 6 cl. „AGCO Power 74 AWF“ variklis. Krovinio aikštelės plotas abiejuose modeliuose – 5,4 kv. m. Medvežių traukiamoji galia 220 ir 250 kN. Jose sumontuoti Masera 111 ir Masera 142 manipuliatoriai, kurių kėlimo momentas, atitinkamai, 151 ir 178 kNm. Kaip ir visos, taip ir šios „Logset“ medvežės yra valdomos pažangia TOC („Total Operator Control“) sistema.

Populiariausios UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlomos „Logset“ 6x6 medkirtės yra 5HP GT, 6HP GT ir 8H GT. Visos jos, kaip ir likusioji „Logset“ gaminama miško technika, aprūpintos griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkančiais 6 cl. „AGCO Power 74 AWF“ varikliais, priklausomai nuo modelio turinčiais 170 kW/230 AG ir 220 kW/300 AG pajėgumą.  Mašinų konstrukcinė masė nuo 15,0 iki 19,0 t. Medkirtėse sumontuoti Masera 220H ir Masera 240H manipuliatoriai, kurių kėlimo momentas nuo 188 ir 240 kNm. Siūlomas itin didelis kirtimo galvučių pasirinkimas. „Logset“ medvežės yra valdomos pažangia TOC-MD („Total Operator Control“) sistema.

„Logset“ 8x8 medkirčių gamą sudaro keturi modeliai: 6HP GTE, 8H GTE, 10H GTE ir 12H GTE Hybrid. Pastaroji – unikali miško kirtimo mašina, turinti hibridinę sinergetinę galios perdavą, sudarytą iš vidaus degimo ir elektros variklio, kurių suminė galia 380 kW/510 AG, didžiausias, rekordinis klasėje sukimo momentas 2000 Nm pasiekiamas jau prie 1500 aps./min. variklio sūkių. Pagal ekonominius rodiklius tai pati efektyviausia tokio pobūdžio mašina rinkoje, brėžianti šio segmento ateities gaires.

 Galingiausios, UAB „Biržų žemtiekimas“ siūlomos „Logset“ 8x8 medkirtės aprūpintos griežčiausius Etapo IV/Tier 4f taršos reikalavimus atitinkančiais 6 cl. „AGCO Power 74 AWF“ varikliais, priklausomai nuo modelio turinčiais 185 kW/250 AG ir 220 kW/300 AG pajėgumą.  Mašinų konstrukcinė masė nuo 21,0 iki 24,0 t. Medkirtėse sumontuoti Masera 220H, Masera 240H ir Masera 280H manipuliatoriai (hibridinėje medkirtėje – Masera 285H), kurių kėlimo momentas nuo 188 ir 280 kNm. Siūlomas itin didelis kirtimo galvučių pasirinkimas. „Logset“ medvežės yra valdomos pažangia TOC-MD („Total Operator Control“) sistema.

UAB „Biržų žemtiekimas“ – kokybiškų ir efektyvių mašinų tiekėjas, randantis geriausius sprendimus kiekvienam naudotojui.

MŪSŲ PARTNERIAI

 • 001_logset
 • 003_mazzotti
 • 004_sfoggia
 • 006_menke
 • 008_zaslaw
 • 010_bredal
 • 011_meprozet
 • 013_walterscheid
 • 014_linamar
 • 015_dieci
 • 016_stoll
 • 017_sct_lubricants
 • 019_deutz_fahr
 • 020_same
 • 021_boman
 • 022_carraro
 • 023_becchio_mandrile
 • 025_agronic
 • Hardis
 • Junkkari
 • Kuhn
 • SIP
 • brochard
 • gea
 • mzuris
 • peeconas
 • regent
 • thaler


Biržų žemtiekimas, UAB © 2018

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.