IQ melžtuvas
Tai pirmasis pasaulyje keturių kamerų melžtuvas, individualiai melžiantis kiekvieną tešmens ketvirtį su pastoviu vakuumu. Jo revoliucinė keturių kamerų technologija užtikrina, kad visada bus pasiekiama aukščiausia pieno kokybė, didžiausias kiekis ir gera tešmens sveikata.
IQ melžtuvas

Itin paprastai naudojamas!
Lengvesnis uždėjimas, melžimas ir techninė priežiūra.
Vienintelis, kuris optimaliai priglunda, stabiliai laikosi ir neįtraukia pašalinio oro. Maksimalus lankstumo ir optimalaus svorio paskirstymo derinys leidžia IQ tvirtai laikytis ant spenių. Lanksti trumposios pieno žarnelės dalis dvigubai pailgėjo. Nauja melžiklio forma sukuria optimalias prisitaikymo savybes – nesvarbu kokia būtų tešmens forma. Tiksliai suderintas melžtuvo svorio centras ir naujas pieno žarnelių išsidėstymas laiko IQ visada teisingoje melžimo padėtyje. Svoris paskirstomas tiksliai ten, kur reikalinga: 80 % tenka speniams ir 20% melžtuvo kolektoriui. Tai leidžia visus tešmens ketvirčius išmelžti greitai, nesukeliant streso ir be pašalinio oro patekimo.
Pirmasis melžtuvas su užtikrinta higiena. Kiekvieną kartą, kai melšite, IQ tiks Jūsų individualiai darbo eigai. Speniui patekus į melžiklį, automatiškai bus pasiekiamas nustatytas vakuumo lygis atskirame ketvirtyje. Melžimo proceso metu nepateks pašalinis oras, todėl vakuumas išliks stabilus ir neužsiterš pieno keliai. Jūsų pamelžtas pienas bus tikrai švarus! Naujasis revoliucinis melžtuvas sukurtas įvertinus anatominę karvės tešmens sandarą, yra padalintas į keturias atskiras pieno nukreipimo kameras, todėl pienas iš kiekvieno ketvirčio individualiai atskiriamas ir nukreipiamas išleidimo link, o ne surenkamas, kaip tai vyksta įprastinėse melžimo sistemose. Kiekvienoje kameroje esantis nuolydis leidžia pienui tekėti greitai ir ypač švelniai. Taip IQ užtikrina, kad bakterijos nebūtų pernešamos nuo spenio ant spenio.
Aukščiausias melžimo komfortas. Eksploatuoti naująjį IQ yra taip paprasta, kaip niekada dar nebuvo: dėl melžtuvo svorio centro ypatumų melžikliai nusileidžia taip, kad melžtuvas iš karto paruošiamas darbui. Automatinis vakuumo įsijungimas atskirai kiekviename ketvirtyje leidžia uždėti melžiklius labai tyliai, greitai ir ergonomiškai. Ir visai nesvarbu ar uždėsite melžiklius vienas po kito, ar visus keturis kartu. Tai sprendžiate tiktai Jūs.
Pasikeitė melžiklio silikoninės gumos forma: norėdami ją pakeisti sutaupysite iki 50% laiko ir jėgų. Tai atliksite nenaudodami jokių instrumentų. Jokių klaidų surinkimo metu – darbo komfortas Jums garantuotas!
Kiekvienas centas yra svarbus!
Atėjo laikas melžtuvui tapti intelektualiu. Toks ir yra IQ – pirmasis pasaulyje, melžiantis kiekvieną tešmens ketvirtį atskirai. Revoliucinė atskirų ketvirčių melžimo technologija užtikrina aukščiausią pieno kokybę, maksimalų primilžį ir tešmens sveikatingumą.
Dirbti su IQ labai lengva – nuo melžtuvo uždėjimo iki priežiūros.

• su silikoninėmis melžiklių gumomis
• integruota tvirtinimo juosta;
• aplinkos temperatūra neturi jokios įtakos silikono savybėms;
• ant išskirtinai lygaus silikono paviršiaus net po intensyvaus mechaninio poveikio neatsiranda plyšių, kuriuose galėtų kauptis nešvarumai ir ligų sukėlėjai;
• melžiklių galvutė minkšta ir paslanki, optimaliai priglunda prie įvairios formos spenių -padidėja melžimo greitis;

iq

• tarp atskirų melžimo fazių, silikoniniai melžikliai ne suspaudžia spenio galiuką o užsidaro spenio apačioje, masažuodami spenio apačią bei patį spenį nuo apačios į viršų. Tokiu būdu spenys išlaiko savo natūralią formą ir yra pajėgus pilnai atidaryti kanalą sekančiai pieno ištraukimo fazei.
• atskiras kiekvieno ketvirčio melžimas;
• pienas iš ketvirčių kolektoriuje nesusimaišo;
• bakterijos nuo vieno ketvirčio nepernešamos ant kito;
• nesiurbia vakuumo, kol spenys nepatenka į melžiklio gumos vidų;
• nuspirus melžtuvą, nesiurbia nešvarumų iš aplinkos;
• pulsatoriui dirbant melžiklio galvutė atlieka stimuliaciją, pieno atidavimo hormonui oksitocinui išskirti;
ilgas tarnavimo laikas, ne mažiau 1500 val..

PDFmygtukas