Grėbliai – rinktuvai SIP AIR

Grėbliai – rinktuvai SIP AIR

SIP grėblių – rinktuvų serija AIR pristato naujausią pradalgių formavimo technologiją. Ši koncepcija yra pagrįsta patentuotu lanksčiu rinktuvo ir konvejerio juosta. Su tokia sistema galima pasiekti didelį darbo našumą ir reikšmingai sumažinti pašarų užterštumą.
Hidro – pneumatinės pakabos sistema užtikrina tolygų prispaudimą prie žemės, lengvą bei sklandų grėbimą esant bet kokiam dirvos reljefui ir bet kokiomis sąlygomis. Prisitaikymo lygį galima lengvai ir greitai pareguliuoti prieš grėbimą ar grėbimo metu.

Dirbant bekumšteliniu lanksčiu rinktuvu yra užtikrinamas geresnis prisitaikymas prie dirvos reljefo bei švaresnis pašarų surinkimas be dulkių ir kitų priemaišų. Spyruokliniai virbai vos liečia žemę, todėl jie mažai susidėvi ir pasižymi ilgesniu eksploatavimo laikotarpiu.

SIP AIR 300F, 350 F, 300 F ALP

Priekyje montuojami grėbliai-rinktuvai AIR F priekyje surenkamą masę meta į šoną, taip išvengiant traktoriaus ratų. Tai puikus sprendimas visų rūšių žolei, šiaudams ir kitos masės likučiams. Laisvai besisukančios šliūžės yra sumontuotos arti rinktuvo. Spyruokliniai virbai vos liečia žemę, dėl to jie mažiau dėvisi ir pasižymi ilgu eksploatavimu.

Grėbliai – rinktuvai SIP AIR

SIP AIR 500T

Grėbliai – rinktuvai SIP AIR